Oficjalnie: Serie A w nc+ i Orange Sport

5 lat temu
Logo Serie A

Fani Serie A mogą odetchnąć z ulgą. Rozgrywki ligi włoskiej będą transmitowane na platformie nc+ oraz stacji Orange Sport.

Platforma nc+ nabyła prawa do transmitowania rozgrywek Serie A przez najbliższe dwa lata. Z kolei Orange Sport w sezonie 2013/14 będzie pokazywało jeden mecz ligi włoskiej oraz magazyn, w którym będzie można obejrzeć skróty wszystkich spotkań.

– Wielkie kluby i wysoki poziom – to znak rozpoznawczy ligi włoskiej. Coraz więcej Polaków na Półwyspie Apenińskim sprawia, że jej mecze stają się z sezonu na sezon bardziej interesujące dla fanów znad Wisły. Będziemy z ciekawością przyglądać się grze polskich piłkarzy. Bardzo zależało nam, żeby móc zaprosić kibiców na transmisję Serie A w nc+, co niniejszym mam przyjemność uczynić – powiedział Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+.

Mecze ligi włoskiej na platformie nc+ będą transmitowane na kanałach CANAL+ Sport HD i Nsport HD oraz komentowane przez między innymi: Tomasza Lipińskiego, Adama Marchlińskiego, Bartosza Glenia, Grzegorza Milko i Cezarego Olbrychta. Wszystkie najciekawsze akcje będzie można również zobaczyć w programie Sport+ w każdą niedziele o godzinie 23:00 oraz magazynie Serie A we wtorki o godzinie 17:00.

– Rozgrywki Serie A to piłka najwyższej klasy, bardzo się cieszymy, że fani futbolu będą je mogli obejrzeć na antenie Orange sport. Mam nadzieję, że będą też mieli okazję zobaczyć w akcji grających we włoskiej lidze Polaków, część z nich ma bardzo duże szanse na regularną grę w rozgrywkach. Ponadto, latem do Serie A trafiło wielu światowej sławy zawodników, takich jak Carlos Tevez, Fernando Llorente, Mario Gomez czy Maicon, więc zapowiada się świetne piłkarskie widowisko – powiedział Kacper Sosnowski redaktor naczelny Orange sport.

Mecze ligi włoskiej będzie można obejrzeć nie tylko na ekranie telewizora, ale też dzięki Telewizji Tu i Tam za pośrednictwem komputera, smartfona czy tabletu. Transmisje będą dostępne dla klientów oglądających Orange Sport w ramach pakietu FUN lub wyższego.

Rozpiska transmisji z pierwszej kolejki:

24 sierpnia, godz. 20.40, Sampdoria - Juventus (Canal+ Sport HD)
25 sierpnia, godz. 17.55, Inter - Genoa (nSport HD)
25 sierpnia, godz. 20.40, Lazio - Udinese (Orange Sport)
 
AKTUALIZACJA
 
W drugiej kolejce na antenie Orange Sport będzie pokazywany mecz Milanu z Cagilari.


ŹRÓDŁO
nc+/Orange Sport
TAGI: Włochy Polska Telewizja Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0153 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.