Liverpool blisko pozyskania Willa Hughesa

5 lat temu
Will Hughes | Fot. telegraph.co.uk

Liverpool jest blisko uzgodnienia transferu Willa Hughesa, który jest wyceniany na 10 milionów funtów.

18-latek, który jest już reprezentantem Anglii do lat 21, od dłuższego czasu jest uznawany za jeden z najzdolniejszych talentów w angielskim futbolu. Debiutował on w rozgrywkach Championship w barwach Derby mając 16 lat, a w ostatnim sezonie regularnie pojawiał się na boisku, rozgrywając 35 ligowych spotkań.

Hughes był bacznie obserwowany w ciągu ostatnich sześciu miesięcy przez Barry'ego Huntera, głównego skauta Liverpoolu. Występy nastolatka zwróciły uwagę wszystkich czołowych klubów Premier League, włącznie z Manchesterem City i Arsenalem, ale to Liverpool jest gotowy zapłacić więcej od pozostałych za angielski talent. Jednocześnie "The Reds" chcą zostawić go w jego obecnym klubie na zasadzie rocznego wypożyczenia, w którym miałby kontynuować swój dalszy rozwój.

Hughes zagrał dla reprezentacji Anglii U-21 przeciwko Szkocji w poprzednim tygodniu i po raz kolejny wzbudził podziw. Jest on częścią małej grupy angielskich piłkarzy, w których nadzieję pokłada Football Association, mogących się rozwinąć w kolejnym cyklu "młodzieżówki" i zrobić krok w stronę seniorskiej piłki w ciągu najbliższych czterech lat.

W przeciwieństwie do wielu młodych zawodników z grupy wiekowej Hughesa, on ma już sporo doświadczenia z występów w pierwszym składzie, aczkolwiek na poziomie Championship. Podczas gdy Anglik będzie stanowił sporą, a także ryzykowną inwestycję, to jednak Liverpool jest świadomy, że wartość zawodnika prawdopodobnie tylko wzrośnie w ciągu najbliższych miesięcy.ŹRÓDŁO
The Independent
TAGI: William James "Will" Hughes Derby County FC Liverpool FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0163 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.