Oficjalnie: Odwołanie nic nie dało - Żyleta zamknięta na Steauę

5 lat temu
Najbardziej zagorzali fani Legii nie pomogą swojej drużynie w środowym meczu / Fot. Ekstraklasa.tv

UEFA nie przychyliła się do prośby Legii Warszawa o ponowne rozpatrzenie zamknięcia "Żylety" na rewanżowe spotkanie IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Wtorkowe spotkanie rewanżowe ze Steauą Bukareszt odbędzie się, zatem bez pięciotysięcznej grupy najbardziej zagorzałych fanów Legii. Decyzja o zamknięciu trybuny została podjęta przez działaczy UEFA 14 sierpnia, jednak w ostatnich godzinach Legia lobbowała w tej sprawie u włodarzy europejskiej piłki nożnej. Ostatecznie starania Legii zakończyły się niepowodzeniem. 

W sprawie otwarcia "Żylety" na wtorkowy mecz apelował również prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Z kolei ministerstwo spraw wewnętrznych wyrażało przekonanie, że do walki ze stadionowym bandytyzmem potrzebne są radykalne kroki, zdecydowanie bardziej ostre, niż tylko zamknięcie części stadionu. 

W środowym meczu na stadionie w Bukareszcie zjawiło się 700 fanów polskiego zespołu i mimo wzorowego zachowania decyzja UEFA została utrzymana.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu decydującym o awansie do grupowych rozgrywek Ligi Mistrzów, stołeczna drużyna zremisowała ze Steauą 1-1.ŹRÓDŁO
Legia Warszawa
TAGI: Polska Legia Warszawa Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0052 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.