Del Bosque: Casillas jest niepowtarzalny

5 lat temu
Casillas odejdzie z Realu?

Trener reprezentacji Hiszpanii Vincente del Bosque przymyka oko na sytuację Ikera Casillasa w Realu Madryt.

Del Bosque oznajmił we wtorkowym wywiadzie dla radia El Partido, że fakt, iż "Królewscy" nie stawiają od pewnego czasu na Ikera Casillasa nie ma dla niego zbyt dużego znaczenia.

- Musimy cały czas bacznie obserwować sytuację. Jego obecna dyspozycja jest między nim a klubem. Następny mecz Realu Madryt odbędzie się 26 sierpnia w Granadzie. Będziemy musieli wystawić listę powołanych zawodników na mecz z Finlandią, który będzie 30 sierpnia. Nie sądzę, aby zostały wprowadzone jakiekolwiek zmiany w bramce reprezentacji - komentuje całą sprawę szkoleniowiec.

- On jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju w hiszpańskiej piłce - zadeklarował na koniec rozmowy del Bosque.

Iker Casillas był podstawowym golkiperem "Królewskich" przez lata. Wszystko zmieniło się od czasu przyjścia Diego Lopeza na Santiago Bernabeu, którego José Mourinho sprowadził w styczniu, w reakcji na złamanie palca Casillasa. Swoją postawą w Pucharze Króla, Lidze Mistrzów i lidze hiszpańskiej, Lopez zapracował sobie na pozycję pierwszego bramkarza w zespole.

32 - letni piłkarz w 1990 roku zaczął swoją karierę w Realu Madryt jako junior. Nie zmieniał nigdy barw klubowych.  Ostatnio można sporo usłyszeć o rzekomym przejściu bramkarza do największego rywala - Barcelony.ŹRÓDŁO
El Partido
TAGI: Iker Casillas Fernández Real Madryt CF Hiszpania Vicente del Bosque
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0207 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.