Oficjalnie: Lafrance i Višņakovs w Widzewie

5 lat temu
Lafrance wzmacnia defensywę łodzian | Fot. Widzew Łódź

Kevin Lafrance i Aleksejs Višņakovs zostali nowymi zawodnikami Widzewa Łódź.

Urodzony we Francji, ale posiadający obywatelstwo Haiti - Kevin Lafrance podpisał z łódzkim klubem roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. 23-letni obrońca jest etatowym reprezentantem kraju z Ameryki Środkowej dla którego, jak dotąd rozegrał 12 spotkań i strzelił 2 gole. Utalentowany zawodnik ostatnio występował w czeskim Baniku Most, a wcześniej Viktorii Zizkov oraz Slavii Praga.

Lafrance nie będzie mógł zadebiutować w najbliższym meczu Widzewa, ponieważ nie udało się na czas dostarczyć wszystkich potrzebnych dokumentów.

Aleksejs Višņakovs również podpisał z łódzkim klubem roczny kontakt z opcją jego przedłużenia o kolejny. 29-letni brat najlepszego obecnie strzelca T-Mobile Ekstraklasy Eduardsa, występuje na pozycji prawego pomocnika. Łotysz ma na swoim koncie 35 gier w narodowej reprezentacji, dla której zdobył 7 bramek. W ostatnim czasie bronił barw Spartakusa Jūrmala, w którym rozegrał 4 spotkania i zdobył jednego gola. Višņakovs w swojej karierze zaliczył już pobyt w Polsce, kiedy to występował w Cracovii. Doświadczony piłkarz w ekipie popularnych "Pasów" wystąpił 39 razy i strzelił 5 bramek.

29-letni skrzydłowy został już zgłoszony przez Widzew do rozgrywek i będzie miał szansę w nich zadebiutować już w niedzielnym meczu ze Śląskiem Wrocław.ŹRÓDŁO
Widzew Łódź
TAGI: Kevin Lafrance Aleksejs Višņakovs Widzew Łódź Oficjalnie Polska Haiti Łotwa
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0918 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.