Ronaldo pragnie wrócić do Manchesteru?

5 lat temu
Czy Ronaldo odejdzie z Realu? / Fot. UEFA

Cristiano Ronaldo poinformował działaczy Manchesteru United, że pewnego dnia chciałby wrócić na Old Trafford. Na chwilę obecną jednak zawodnik jest bliski przedłużenia kontraktu z Realem.

Mistrz Anglii sondował ponoć możliwość zakupu najlepszego zawodnika Realu, jednak otrzymał negatywną odpowiedź. Klub z Anglii liczy jednak na to, iż Ronaldo nie podpisze nowego kontraktu, przez co już w styczniu 2015 roku będzie mógł podpisać umowę z Manchesterem.

Prawdopodobny transfer Garetha Bale'a przybliża wszystkich do tej wizji, ponieważ sam Ronaldo jest ponoć ogromnym przeciwnikiem sprowadzenia Walijczyka na Santiago Bernabeu.

Jeżeli Manchester United zapragnie jednak ściągnąć Ronaldo już teraz będzie musiał liczyć się z wydatkiem rzędu 80 milionów funtów i to wszystko w przypadku, kiedy to sam zawodnik będzie chciał odejść, a do Realu ostatecznie przybędzie Gareth Bale.

Kolejną niewiadomą jest budżet United, ponieważ David Moyes tylko mówił o wielkich kwotach, natomiast ostatnio złożył śmiesznie niską - w oczach działaczy Evertonu - ofertę za Bainesa i Fellainiego, a Ronaldo przecież nie będzie kosztował mało.ŹRÓDŁO
Guardian
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Manchester United FC Real Madryt CF Hiszpania Anglia Guardian
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0135 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.