Nowa umowa Barcelony z Qatar Airways

5 lat temu
FC Barcelona

We wtorek FC Barcelona i Qatar Airways przedstawiły porozumienie. Strony związały się kontraktem do 30 czerwca 2016 roku.

Dziś na oficjalnej prezentacji przedstawiono warunki umowy między FC Barcelona i Qatar Airways, który od 1 lipca został oficjalnym globalnym partnerem klubu. Umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2016 roku.

- Mamy 300 milionów fanów na całym świecie i dzięki Qatar Airways możemy budować relacje z nimi. Również relacja pomiędzy Qatar Airways i lotniskiem w Barcelonie jest coraz ważniejsza każdego dnia. Dzięki nim tysiące fanów na całym świecie będą odwiedzać w przyszłości Barcelonę nie tylko, aby odkryć jego zabytki, ale także korzystać z odwiedzenia naszego klubu – podkreślił prezydent Sandro Rosell.

Lotnisko w Barcelonie było, według Javiera Fausa - wiceprezesa do spraw gospodarki i strategii, jednym z kluczowych czynników akceptujących zmianę nazwy na koszulkach. Przypomnijmy, że najpierw na koszulkach widniał napis „Qatar Foundation”, ale później zmieniono go na „Qatar Airways”. - Dzięki temu uzyskamy w pierwszym roku 30 milionów euro, w drugim 32, a w trzecim 33,5 miliona euro. Istnieje też premia  pięciu milionów euro, jeśli wygramy Ligę Mistrzów – dodał.

- Umowa otwiera nowe rynki, do których trudno byłoby nam trafić. Porozumienie oferuje ogólnoświatowy zasięg, który pomoże naszym działom marketingu - kontynuował Faus. W ramach tej umowy Qatar Airways jest umieszczony na fasadzie stadionu. Niebawem logo pojawi się na siedzeniach, tak jak w przypadku Nike oraz znajdziemy dla nich miejsce w muzeum – wyliczał.

- Barça to jedna z najlepszych instytucji na świecie. Będziemy udostępniać ich wizerunek w głównych portach lotniczych na całym świecie - powiedział Akbar Al Baker, dyrektor wykonawczy Qatar Airways.

Al Baker dodał, że firma zobowiązała się do przemalowania niektórych modeli samolotów w barwach „Blaugrany”. Warto nadmienić, że dziś zaprezentowano również świetny spot reklamowy z udziałem piłkarzy „Dumy Katalonii” i Qatar Airways. Oto on:ŹRÓDŁO
FC Barcelona
TAGI: FC Barcelona Qatar Airways Hiszpania Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0169 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.