Gerrard: Przejście Suáreza do Arsenalu byłoby krokiem w tył

5 lat temu
Gerrard daje szansę Suárezowi | fot. UEFA

Kapitan Liverpoolu, Steven Gerrard, stwierdził, iż Luis Suárez wiele zawdzięcza swojemu aktualnemu klubowi. Anglik uważa, że Urugwajczyk powinien teraz okazać lojalność za wsparcie jakie otrzymał od "The Reds" w przeszłości.

- Nie sądzę, że Luis odejdzie - na pewno nie do innego angielskiego klubu. Nie chciałbym wykazać się brakiem szacunku wobec Arsenalu, ale przejście do niego Luisa nie byłoby dla niego krokiem naprzód - powiedział Steven Gerrard.

- Luis musi przyznać, iż klub w wielu ciężkich momentach stanął za nim murem a także korzystnie go wynagradzał nowymi kontraktami - podkreślił.

- On musi zrozumieć, że klub postąpił wobec niego fair. Luis jest w odpowiednim wieku dla piłkarza i będzie dla nas fantastycznym wzmocnieniem, jeśli zostanie na kolejny sezon. Tak naprawdę są ze dwa czy trzy kluby, do których mógłby odejść i zrobić krok do przodu. Jeśli nie zakwalifikujemy się w tym sezonie do Ligi Mistrzów, to może trafić do Barcelony, Realu Madryt czy Bayernu Monachium i odejść z Liverpoolu z podniesioną głową - zapewniła legenda "The Reds".

- Rozumiem, iż jesteśmy wszyscy rozczarowani brakiem gry w Lidze Mistrzów, ale odejściem do innego angielskiego klubu Luis mógłby zrujnować swoje relacje jakie nawiązał z naszymi kibicami - dodał.

- Widziałem, co się stało z Fernando Torresem. Nie chcę, żeby Luis popełnił ten sam błąd. Otrzyma kolejną szansę, aby wykonać krok naprzód z klubem, w którym zasługuje, by grać -  zakończył.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Steven George Gerrard Luis Alberto Suárez Díaz Anglia Urugwaj Liverpool FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0128 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.