Oficjalnie: T-Mobile Ekstraklasa w FIFA 14!

5 lat temu
T-Mobile Esktraklasa w FIFA 14

Firma EA Sports poinformowała, że w najnowszej odsłonie gry FIFA 14 znajdzie się w pełni licencjonowana T-Mobile Ekstraklasa.

W połowie miesiąca było już wiadomo, że w dwóch nadchodzących wersjach najpopularniejszej gry piłkarskiej pojawi się w pełni odzorowana Reprezentacja Polski z oryginalnymi strojami domowymi i wyjazdowymi.

Teraz do pełni szczęścia polskim fanom FIFA 14 brakowało tylko licencji na T-Mobile Ekstraklasę. Ostatecznie Electronic Arts Polska wraz ze spółką Ekstraklasa S.A. zawarły umowę na mocy której w najnowszej odsłonie gry nasza liga pojawi się w całej okazałości wraz z 16 drużynami najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

- Kontynuujemy współpracę z lat poprzednich, która sprawia, że zarówno wszystkie Kluby Ekstraklasy, jak i T-Mobile Ekstraklasa będą obecne w nowej edycji gry wideo z serii FIFA. Możliwość wygrywania trofeów ukochaną drużyną czy mierzenia się online z graczami z całego świata to z pewnością wspaniała atrakcja dla kibiców Klubów Ekstraklasy. Jestem przekonany, że gry z serii FIFA to doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie przyjaciół, gdzie można przeżyć emocje podobne do tych z ekstraklasowych boisk. Zachęcam jednak także do odwiedzania stadionów Ekstraklasy, żeby poczuć prawdziwą stadionową atmosferę i doping tysięcy kibiców - powiedział Marcin Animucki, Wiceprezes Zarządu Ekstraklasy S.A.

Przypominamy również, że na na Sklep.transfery.info wystartował preorder najnowszej produkcji EA Games. W ramach promocji do zakupionej gry każdy nabywca otrzyma zestaw dodatków do gry:

- Zestaw adidasa® 2 pary butów piłkarskich, 2 piłki i zespół gwiazd adidasa® (adidas® All-Star Team). W składzie tego elitarnego zespołu znajduje się Leo Messi i 29 najlepszych piłkarzy świata związanych z marką adidas.
- 5 ulepszeń podnoszących umiejętności Twojego zawodnika: zestaw 5 tak zwanych Pro Boosters, podwyższających umiejętności Twojego piłkarza w trybie wieloosobowym.
- Cieszynki: natychmiastowe odblokowanie 3 cieszynek.
- Historyczne stroje klubowe: odblokowanie zestawu historycznych strojów największych klubów świata.
 
Gra w wersji promocyjnej dostępna jest na PC, PS 3, Xbox 360 (bez promocje reszta platform, m.in. PS 2 i PS 4).
 
 
Gra z polskim komentarzem: Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz
 
Zachęcamy do zakupów! Wysyłka gry w dniu premiery - 26.09.2013.


ŹRÓDŁO
Ekstraklasa | Transfery.info
TAGI: FIFA 14 Sklep Polska Sklep.transfery.info
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.