Oficjalnie: Marchena ponownie w Deportivo

5 lat temu
Marchena w Deportivo | Fot. Deportivo La Coruña

Carlos Marchena w poniedziałek pomyślnie przeszedł testy medyczne, po czym podpisał kontrakt z Deportivo La Coruña.

33-letni zawodnik dołączył do klubu na zasadzie wolnego transferu. Co ciekawe, w ostatnim sezonie również reprezentował jego barwy.

Kariera doświadczonego stopera rozpoczęła się w Sevilli, gdzie rozegrał osiem spotkań. W 2000 roku po spadku klubu z ligi Marchena za darmo trafił do Benfiki. W Portugalii zawodnik zagrał w dwudziestu meczach. Już po roku zdecydował się na powrót do ojczyzny, kiedy to podpisał kontrakt z Valencią. W tym klubie spędził najważniejsze lata swojej kariery, stając się jednocześnie jego legendą, rozegrał 302 spotkania, a jedenaście razy trafił do siatki rywali.

Pierwszego sierpnia 2010 roku Marchena zakończył swoją długą i barwną przygodę z Valencią i podpisał trzyletni kontrakt z Villarreal. Regularnie był wykorzystywany w grze na różnych pozycjach w defensywie. Ostatecznie z klubem pożegnał się dwa lata później, kiedy rozwiązano z nim kontrakt za porozumieniem stron. Ostatecznie licznik jego występów w barwach Villarreal zatrzymał się na 45.

Kariera Marcheny powoli zbliża się do końca, jednak Hiszpan w dalszym ciągu pozostaje solidnym ligowcem. W związku z tym Deportivo La Coruña zdecydowało się za darmo ściągnąć zawodnika do siebie. W zeszłym sezonie w jego barwach doświadczony stoper zagrał w 22 spotkaniach.

Autor: Marek RatkiewiczŹRÓDŁO
Deportivo La Coruña
TAGI: Carlos Marchena López Deportivo La Coruña Oficjalnie Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0136 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.