Dlaczego warto czytać Transfery.info także poza okienkiem

5 lat temu
Transfery.info

Transfer Deadline Day wkracza w decydującą fazę. Jeśli nie podpisywać kontraktów teraz, to już na pewno nie w tym roku. U nas jednak po okienku życie się nie kończy i dlatego chcemy, byście zostali z nami na dłużej.

Transfery.info to bowiem już dawno przestał być portal stricte "transferowy". A od tego sezonu pracujemy dla Was jeszcze więcej, jeszcze dłużej i jeszcze intensywniej.
 
Okienko okienkiem, ale newsy transferowe z całego świata pojawiają się co chwila. Możemy Wam obiecać, że nie przegapimy żadnej istotnej wiadomości i oczywiście podamy ją tak szybko, jak tylko pozwolą nam na to nasze klawiatury.
 
Raczkujące cykle takie jak "Weekendowa kontra" czy "Ekstraklasa gra" już pewnie znacie. A jeśli nie - będziecie mieli jeszcze wiele okazji, by się z nimi zapoznać. Odświeżymy także cykl "Młode talenty", byście wiedzieli, kto w kolejnych okienkach transferowych może powędrować do wielkiego klubu za wielkie pieniądze i nie pytali wszystkich dookoła: "kim on jest?!", a sypali z rękawa ciekawostkami na temat kolejnej perełki. W naszych głowach kiełkuje też kilka kolejnych pomysłów, które czekają na swoją szansę. Bądźcie czujni!
 
Oprócz tego możecie się regularnie spodziewać publicystyki na wysokim poziomie, wielu analiz taktycznych, które pochłaniają nam długie godziny, które zwykli śmiertelnicy przeznaczają na sen, wywiadów z zawodnikami (i nie tylko) - zarówno polskimi jak i zagranicznymi.
 
Pod koniec roku możecie się także spodziewać sporych zmian na Transfery.info. I to zarówno tych widocznych gołym okiem, jak i tych "zakulisowych". 
 
Zostańcie z nami! Nie będziecie żałować.


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0154 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.