Nowości w Sklepie!

5 lat temu

Przypominamy, że przy stronie działa Sklep.transfery.info, w którym znajdziecie książki i gry. Wszystko związane z piłką nożną.

Postanowiliśmy zaprezentować, co w najbliższym czasie znajdzie się w sprzedaży. A szykuje się kilka interesujących nowości!
 
KSIĄŻKI:
 
Usain Bolt zabrał w przeddzień deadline'u głos w sprawie transferów Manchesteru United, czym z pewnością zaskarbił sobie już na dobre sympatię sympatyków tego klubu. Jednak był to odruch serca, w końcu jest zadeklarowanym fanem "Czerwonych Diabłów". W połowie sierpnia wydał swoją biografię. Polecamy przede wszystkim tym przeglądającym, gdyż książka jest bogata w fotografie, i ogólnie dobrze wydana.
 
 
Ma stać się legendą Realu Madryt. Już bywa przyrównywany do Fernando Hierro. Sergio Ramos doczekał się swojej biografii. Polecamy szczególnie kibicom "Królewskich", gdyż trudno ukryć, że jest to portret dość wyidealizowany. No chyba, że Ramos jest ideałem.
 
 
Na biografię Domenecha czekamy z niecierpliwością! We Francji wywołała sporą burzę. Nic dziwnego, w końcu były selekcjoner reprezentacji Francji dość swobodnie przejechał się po wielu osobach ze światka piłkarskiego. Ale trzeba mu oddać, że zrobił to w dobrym stylu. Polecamy! Premiera - 10 września.
 
 
Dwaj pasjonaci futbolu, dwaj wybitni trenerzy z zupełnie odmiennym spojrzeniem na piłkę. Dwie silne osobowośći. Obaj uciekli z ligii Hiszpańskiej, jednak los ich skojarzył ponownie w zeszły piątek. Coś czujemy, że takich pojedynków jeszcze wiele przed nami.
 
 
Na jesienne wieczory zakupić już wkrótce będzie można także dwie książki polskich autorów: powieść "Gracz" Przemysława Rudzkiego oraz specyficzna autobiografia Grzegorza Szamotulskiego (współautorem Krzysztof Stanowski). Wkrótce na Sklep.transfery.info.
 
 
 
GRY:
 
Już 26 września premiera polskiej wersji gry FIFA 14. Najpopularniejsza gra sportowa na świecie w przedsprzedaży w naszym sklepie. Czekamy z niecierpliwością!
 
 
Dla fanów PES 14 także dobra informacja. Premiera gry 20 września (niestety tylko w wersji angielskiej). 
 
 
 
UWAGA!
 
Transfery = FM, FM = Transfery.  Football Manager to dla wielu już forma używki, od której trudno się oderwać. "Przed Świętami" premiera kolejnej części tej gry, czyli FM 14. Gra na pewno pojawi się w przedsprzedaży w naszym sklepie!


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI:
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0148 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.