Montanier nie kryje zadowolenia z letnich transferów

5 lat temu
Montanier latem ściągnął do Rennes sześciu nowych graczy | Fot. Uefa.com

Stade Rennais FC latem wzmocnił swój skład jak nigdy. Szkoleniowiec francuskiego zespołu, Philippe Montanier nie kryje zadowolenia z najnowszych nabytków prowadzonego przez siebie klubu.

To było bardzo pracowite lato dla działaczy francuskiego klubu. W czasie niedawno zamkniętego okna transferowego zespół z Bretanii wzmocniło sześciu nowych zawodników. Do Rennes trafili na zasadzie transferu definitywnego senegalski środkowy obrońca Cheik M’Bengue z Tuluzy i brazylijski obrońca Emerson, który dołączył do zespołu Lique 1 z Trabzonsporu. Działacze Rennes zdołali również zapewnić sobie wypożyczenia reprezentanta Algierii, Foueda Kadira z Marsylii, Silvio Romero z Lanús oraz portugalskiego napastnika Nelsona Oliveiry z Benfiki Lizbona. Na zasadzie wolnego transferu do zespołu prowadzonego przez Philippe’a Montaniera trafił też znany z występów w Paris Saint Germain FC Sylvain Armand.

Mimo tego, że z klubu latem odeszli Mevlut Erding oraz Kévin Théophile-Catherine, szkoleniowiec bretońskiego zespołu jest niezwykle zadowolony ze wzmocnień składu swojej drużyny.

- Podpisaliśmy umowy z doświadczonymi zawodnikami, takimi jak Sylvain Armand, Foued Kadir, Emerson i Cheik M’Bengue. Moim zdaniem Cheik jest jednym z najlepszych zawodników we Francji na swojej pozycji. Nelson Oliveira jest napastnikiem, który przyszedł do nas z wielkiego klubu, jakim jest Benfika Lizbona. Romero natomiast może zaskoczyć niejednego kibica - powiedział w wywiadzie udzielonym klubowej stronie internetowej Philippe Montanier.

Stade Rennais FC bardzo dobrze zaczął sezon we francuskiej Lique 1. W czterech meczach odniósł dwa zwycięstwa i zanotował jeden remis. - Nasze wzmocnienia są dobre, przynajmniej na papierze. Teraz zawodnicy muszą udowodnić to na boisku - powiedział Montanier. Na razie wszystko wskazuje na to, że przynajmniej część wzmocnień zespołu okazała się skuteczna. Trzy bramki w lidze dla swojej nowej drużyny zdążył zdobyć już Nelson Oliveira.ŹRÓDŁO
Sade Rennais FC
TAGI: Stade Rennais FC Philippe Montanier Francja Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.