Nowy sponsor Barcelony

5 lat temu
United Arab Bank

FC Barcelona zawarła porozumienie z Bankiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich (UAB).

Klub nawiąże trzyletnią współpracę. Informacja została potwierdzona na dzisiejszej konferencji prasowej w stolicy ZEA, Dubaju, na której pojawił się także wiceprezydent do spraw finansowych „Blaugrany”, Javier Faus.
 
Na wspólnej konferencji prasowej dyrektor generalny banku, Paul Trowbridge powiedział, że transakcja da klientom dostęp do szeregu inicjatyw do przyłączenia się do klubu w Barcelonie. Na razie nie ujawniono kwoty, jaką bank zapłaci Barcelonie. – Umowa jest bezcenna – przyznał Trowbridge.

- Jesteśmy podekscytowani tym kontraktem. Dzięki temu nasi konkurenci nie mogą się z nami równać. Szukaliśmy celu wokół największych firm na całym świecie, aby zaoferować naszym obecnym i potencjalnym klientom jak najwięcej. – dodał.

W marcu FC Barcelona ogłosiła, że Qatar Airways będzie głównym sponsorem klubu. Dzięki temu w ciągu 3 lat hiszpański klub zainkasuje około 100 milionów euro. Zapytany o wzrost powiązań korporacyjnych w tym regionie, wiceprezydent FC Barcelony, Javier Faus powiedział, że to ważna część świata dla klubu i ma to na celu dalsze zwiększenie zakresu działalności Barcelony.

- Barcelona i Bank Zjednoczonych Emiratów Arabskich wyznają te same wartości. Mamy w klubie 10 mistrzów świata, Messiego i Neymara. Musimy im płacić odpowiednie pieniądze. Aby to zapewnić, trzeba szukać sponsorów na całym świecie. Stając się coraz bardziej znanymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nie wykluczamy bardziej ambitnych przedsięwzięć w tym kraju – powiedział Faus.

- Do tej pory jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z pracy odnośnie naszej struktury partnerstwa . Idziemy krok po kroku – dodał.

Na razie szczegóły kontraktu są nieznane. - Oczywiście nie chcemy ujawniać niespodzianek, które mamy zaplanowane – zakończył Trowbridge.ŹRÓDŁO
arabianbusiness.com
TAGI: FC Barcelona Hiszpania United Arab Bank Zjednoczone Emiraty Arabskie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0152 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.