Oficjalnie: Ulatowski zwolniony z Miedzi

5 lat temu
Rafał Ulatowski zwoliony z Miedzi

Miedź Legnica poinformowała za pośrednictwem swojej strony internetowej o zwolnieniu Rafała Ulatowskiego z funkcji trenera.

Ulatowski pracował w klubie przez trzy miesiące. Drużyna wygrała trzy mecze pucharowe, lecz w ligowych spotkaniach zanotowała cztery porażki i trzy remisy, co plasuje klub na ostatnim miejscu w tabeli I ligi.

 – W ultimatum postawionym trenerowi oczekiwałem w trzech meczach zwycięstw, a nie kolejnej porażki. Wiem, że kibice liczyli na moją szybszą reakcję po słabym początku sezonu, ale w pierwszych spotkaniach niekorzystne wyniki były częściowo skutkiem błędów sędziów i, niestety, musiało to mieć wpływ na moje decyzje. Tak jest po prostu uczciwie i sprawiedliwie – dla mnie to ważne. Z tą filozofią dotąd radziłem sobie w życiu, poradzę sobie i w Miedzi – powiedział Andrzej Dadełło. – Dziękuję trenerowi Ulatowskiemu za jego pracę dla Miedzi i życzę powodzenia w przyszłości – dodał właściciel Miedzi.

Do czasu znalezienia nowego szkoleniowca obowiązki pierwszego trenera będzie pełnił Piotr Tworek.

40-letni Ulatowski rozpoczął karierę trenerską w 2006 roku w Zagłębiu Lubin. Następnie pracował w m.in. Lechii Gdańsk, Cracovii oraz GKS-ie Bełchatów. ŹRÓDŁO
Miedź Legnica
TAGI: Rafał Ulatowski Miedź Legnica Polska Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0184 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.