Oficjalnie: Kisnorbo w Heart

5 lat temu
Oficjalnie: Kisnorbo w Heart

Patrick Kisnorbo po dziesięciu latach wraca do Australii. Melbourne Heart ogłosiło, iż 32-latek dołączył do kadry zespołu na sezon 2013-2014.

Kisnorbo będzie 22. piłkarzem zakontraktowanym przez Melbourne Heart na ten sezon.

Z pozyskania tego doświadczonego środkowego obrońcy, wielce zadowolony jest trener klubu, John Aloisi. Obaj panowie już wcześniej ze sobą współpracowali, gdy Aloisi był selekcjonerem reprezentacji Australii.

- Patrick to wspaniały obrońca, posiadający umiejętności przywódcze. Każdy, kto śledził jego grę w reprezentacji, widział jego ogromne zaangażowanie i energię. Wzmocni on naszą defensywę i umożliwi wykorzystanie kilku innych opcji taktycznych - powiedział Aloisi.

Dla Kisnorbo to powrót do rodzimego kraju. Wyjechał w 2003 roku, przechodząc z South Melbourne FC do szkockiego Hearts. W 2005 roku został zawodnikiem Leicester City, w którym przez cztery lata rozegrał 134 spotkania. W 2009 roku Kisnorbo podpisał kontrakt z Leeds United. Ważniejszą rolę odgrywał tam tylko na początku, w 2010 został nawet ogłoszony najlepszym piłkarzem Leeds. Łącznie w barwach "Pawiów" wystąpił 56 razy. Ostatnie pół roku to wypożyczenie do Ipswich Town, po czym Leeds nie zdecydowało się na przedłużenie kontraktu z 32-latkiem.

Patrick Kisnorbo wystąpił w 18 meczach reprezentacji Australii.ŹRÓDŁO
Football Federation Australia
TAGI: Patrick Kisnorbo Melbourne Heart Australia Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0267 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.