Oficjalnie: Beattie w Dundee

5 lat temu
Craig Beattie nowym napastnikiem Dundee FC | Fot. Dundee FC

Wychowanek Celtiku Glasgow, Craig Beattie, został nowym napastnikiem Dundee FC. To jedenasty zespół Szkota w karierze.

Siedmiokrotny reprezentant Szkocji związał się ze swoją nową drużyną rocznym kontraktem. Beattie pozostawał bez zatrudnienia po tym jak latem odszedł z trenowanego przez Edgara Davidsa angielskiego Barnet FC.

Menadżer Dundee FC, John Brown, ma nadzieję, że Craig Beattie odbuduje swoją formę w jego zespole i jeszcze nieraz w tym sezonie napsuje krwi obrońcom rywali na boisku. – Jeśli chodzi o Craiga to jest wielu niedowiarków, ale ja w niego wierzę - powiedział John Brown.

Były zawodnik między innymi Celtiku, West Bromwich Albion i Swansea również z entuzjazmem zapatruje się na swoje występy w nowym zespole.

– Jestem zadowolony z tego, że trafiłem do Dundee. Od chwili kiedy rozmawiałem z menadżerem zespołu wiedziałem, że jest to klub dla mnie. Chciałbym zrewanżować się mu za wiarę, którą we mnie pokłada - powiedział w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie internetowej szkockiego klubu.

Criag Beattie już od dłuższego czasu nie potrafi znaleźć sobie klubu, w którym występowałby regularnie przez kilka sezonów. Od 2011 roku aż pięciokrotnie zdążył zmienić barwy klubowe. Poprzedni sezon zaczynał jako zawodnik St. Johnstone, jednakże już w styczniu z powodów zdrowotnych musiał opuścić szeregi tego klubu. W lutym został napastnikiem Barnet. W angielskim klubie wiązano z nim duże nadzieje, ale i tam nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań i latem po raz kolejny był zmuszony do znalezienia sobie nowego pracodawcy.ŹRÓDŁO
Dundee FC
TAGI: Oficjalnie Szkocja Dundee FC Craig Beattie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.