Čelůstka za 2,5 miliona

5 lat temu
Celustka grał w Lidze Mistrzów w barwach Trabzonsporu | Fot. Uefa.com

2,5 miliona funtów – tyle będą musieli wyłożyć na stół działacze Sunderlandu za transfer definitywny Ondřeja Čelůstki do ich zespołu. Oczywiście, jeśli będą tego chcieli.

Ondřej Čelůstka jest jednym z piłkarzy, którzy latem wzmocnili zespół prowadzony przez włoskiego menadżera, Paolo Di Canio. Czeski obrońca trafił jednak do nowego zespołu w ramach rocznego wypożyczenia z tureckiego Trabzonsporu. Čelůstka nie ukrywa, że chciałby zostać w Sunderlandzie na dłużej i zrobi wszystko, by przekonać Di Canio do transferu definitywnego. – Chciałbym pokazać się w Sunderlandzie  z jak najlepszej strony i przejść do tego klubu na stałe - powiedział zaraz po przylocie do Anglii Čelůstka.

„Sunderland Echo” donosi, że aby pozyskać Czecha z Trabzonsporu władze zespołu ze Stadium of Light będą musiały przelać na konto Turków 2,5 miliona funtów - tyle wynosi kwota odstępnego zawarta w porozumieniu między tymi dwoma klubami. Niewykluczone, że transfer definitywny Čelůstki do Sunderlandu stanie się faktem, ponieważ zadowolenia z postawy Celustki na treningach nie kryje szkoleniowiec „Czarnych Kotów”, Paolo Di Canio.

– Gra w Anglii nie należy do najłatwiejszych. Čelůstka trenował z nami tylko cztery dni przed rozpoczęciem sezonu. Jest jednak profesjonalistą, z determinacją, ma chęci i jest głodny gry na angielskich boiskach. Do tej pory na treningach cechowało go przede wszystkim zaangażowanie - powiedział Di Canio.ŹRÓDŁO
Sunderland Echo
TAGI: Sunderland AFC Trabzonspor AŞ Ondrej Celustka Czechy Anglia Turcja
Zobacz również
Turek na celowniku Sevilli
2 miesiące temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0619 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.