Gwiazda Atlético odrzuciła świetną ofertę Arsenalu

5 lat temu
Juanfran został w Hiszpanii

Juanfran potwierdził, że w letnim oknie transferowym otrzymał bardzo korzystną ofertę z Arsenalu, jednak nie był zainteresowany przeprowadzką do Londynu.

- Prawdą jest, że dostałem ofertę z Arsenalu, którą każdy inny zawodnik by zaakceptował. Ale tutaj jestem szczęśliwy. Dla mnie, co każdy wie, nie ma lepszego klubu niż Atletico - zapewnił Juanfran na konferencji przed meczem Ligi Mistrzów z Zenitem Sankt Petersburg.
 
Według doniesień hiszpańskich mediów Arsenal oferował nawet cztery razy tyle, co zawodnik zarabia obecnie w Madrycie.
 
Juanfran jest wychowankiem Realu Madryt, który w pierwszym zespole "Królewskich" rozegrał jednak zaledwie sześć spotkań. W 2006 odszedł do Osasuny Pampeluna, co okazało się świetnym ruchem. W barwach tego klubu pokazał się z jak najlepszej strony w pięciu kolejnych sezonach, czego efektem był powrót do stolicy w 2011 roku. Atlético za prawego obrońcę, który w poprzednim roku zadebiutował nawet w reprezentacji Hiszpanii, zapłaciło cztery miliony euro.
 
W nagrodę za dobrą grę i lojalność zawodnik dostał propozycję sporej podwyżki i przedłużenia umowy, którą oczywiście przyjął. Nowy kontrakt obowiązywał będzie do 2017 roku.


ŹRÓDŁO
Atlético Madryt
TAGI: Atlético Madryt Arsenal FC Juan Francisco Torres Belén Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.006 seconds.


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 467
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.