Mourinho: Nie planuję zimowych wzmocnień

5 lat temu
Dla Mourinho zimowe okno transferowe może się w ogóle nie odbyć

Jose Mourinho wielokrotnie podkreślał, że jest zadowolony ze składu jakim dysponuje. Portugalczyk zapowiedział przy tym, że zimowe okienko transferowe przebiegnie na Stamford Bridge wyjątkowo spokojnie.

Chelsea dysponuje tego roku niezwykle szerokim składem. Jose Mourinho chce nim nie tylko powalczyć na wielu frontach, ale zapobiec też zniżką formy poszczególnych zawodników i pladze kontuzji, która  dotykała Chelsea w ostatnich latach.

- Moja drużyna wygląda bardzo dobrze. W zasadzie na każdej pozycji dysponujemy równowagą między doświadczeniem a młodym wiekiem. Jestem zadowolony z moich zawodników i nie chcę, by kadra w styczniu uległa jakimkolwiek zmianom. Wierzę więc, że w styczniu nic drastycznego się nie wydarzy i tego samego życzyłem swoim piłkarzom. Nie chciałbym żegnać się z żadnym z nich – powiedział Mourinho.

Eks-szkoleniowiec Realu Madryt zdaje sobie jednak sprawę, że przy tak szerokim składzie, ciężko będzie utrzymać wszystkich piłkarzy w pełni szczęścia.

- Nie wiem czy uda mi się sprawić, aby każdy z nich był szczęściwy. Ja jestem szczęśliwy, gdyż wiem, że Chelsea posiada wielu bardzo dobrym zawodników. Wiem też, że postępuje po prostu uczciwie. Jeśli ktoś zostanie okrzyknięty graczem meczu to wiadomo, że zagra w kolejnym spotkaniu. Będę oceniany z poczynań na boisku - nie wywiadów czy relacji z zawodnikami. Pozwalam futbolowi przemawiać i niech to on decyduje . ŹRÓDŁO
SkySports
TAGI: Chelsea FC Jose Mourinho Anglia Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0173 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.