Bartra spokojny o nową umowę

5 lat temu
Marc Bartra jest zadowolony z rozwoju swojej kariery w klubie z Camp Nou | Fot. Uefa.com

Marc Bartra nie chce odchodzić z FC Barcelony. Młody Hiszpan ma nadzieję, że wkrótce otrzyma od władz swojego klubu satysfakcjonującą propozycję nowej umowy.

Kontrakt wychowanka katalońskiego klubu wygasa w czerwcu przyszłego roku. Oznacza to, że już w czasie zimowego okna transferowego mógłby związać się umową z nowym pracodawcą. 22-letni środkowy obrońca twierdzi jednak, że w tej chwili nie zastanawia się nad odejściem z Barcelony i przyznaje, że jest pewny tego, iż negocjacje kontraktowe między klubem, a jego agentem zakończą się sukcesem.

- Jeśli chodzi o negocjacje kontraktowe to jestem dobrej myśli, mój agent i klub właśnie negocjują. Dla mnie najważniejsze jest skupienie się na piłce. Jestem tu już 12 lat i mam nadzieję, że będę jeszcze dłużej - powiedział Marc Bartra.

Młody obrońca w wywiadzie podkreśla również, że jest niezwykle zadowolony z tego, że jest częścią takiego zespołu jak FC Barcelona i jest wdzięczny Gerardo Martino za to, że pokłada w nim swoją wiarę. – Jestem w kadrze pierwszego zespołu od dwóch lat. Uczę się od najlepszych na świecie. Według mnie wszystko od czasu przedsezonowych przygotowań, aż do teraz przebiega pomyślnie. Trener Martino wierzy we mnie i jestem mu za to wdzięczny. […] Dodał mi pewności siebie mówiąc, że latem nie zamierza sprowadzać do zespołu nowego środkowego obrońcy - dodał Bartra.

W ostatnich dwóch spotkaniach, w których Bartra wystąpił na środku obrony mistrza Hiszpanii, FC Barcelona zachowała czyste konto. Wydaje się, że pod nieobecność kontuzjowanego Javiera Mascherano, Bartra wystąpi również w sobotnim meczu La Liga przeciwko Valladolid. ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: FC Barcelona Marc Bartra Arregal Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0145 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.