Rémy na stałe w Newcastle?

5 lat temu
Rémy wywarł spore wrażenie na Pardewie | Fot. Newcastle United FC

Trener Newcastle ma nadzieję, że uda mu się zatrzymać Loïca Rémiego w szeregach swojej drużyny, szczególnie po meczu z Cardiff City, w którym Remy ustrzelił dwa gole dając zwycięstwo ekipie Alana Pardewa.

Loïc Rémy po dwóch trafieniach z Cardiff ma już na koncie pięć bramek, które zdołał strzelić w ostatnich trzech meczach. Wypożyczony z QPR zawodnik dzięki temu wywarł wielki wpływ na grę swojej nowej drużyny.

Obecna forma reprezentanta Francji zaimponowała trenerowi Newcastle, który swój podziw wyraził w sposób klarowny: - Chciałbym, aby dołączył do nas w styczniu - powiedział. - Czasem jednak w życiu trzeba czekać, a wraz z tym przyjdzie to czego oczekujesz. - dodał - Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że jest on z nami. Nie mówię tu tylko o jego bramkach, ale również o jego pracy, którą wykonał na boisku – stwierdził o meczu z Cardiff - Jest on zawodnikiem, którego chcielibyśmy zatrzymać, jednakże na ten moment jest on graczem QPR.

Rémy natomiast nie myśli teraz o tym, czy pozostanie w klubie po zakończeniu wypożyczenia, docenia jednak zainteresowanie Newcastle jego osobą: – Na chwilę obecną nie przejmuję się tą sprawą – stwierdził. – Mamy czas i będę szedł od meczu do meczu. Jest to ważny aspekt, jednak obecnie nie zaprzątam sobie tym głowy. Dodatkowo Rémy stwierdził, iż nie żałuje dołączenia do QPR w zimowym okienku, oraz że po sezonie spędzonym w drużynie Redknappa ucieszył się widząc kolejną ofertę od włodarzy Newcastle. Ucieszyłem się, gdy Newcastle kolejny raz zapytało o mnie. Teraz wszystko jest w moich rękach, aby odwdzięczyć się za szansę, którą mi podarowali.

ALEKSANDER WYSOCKIŹRÓDŁO
Sporting Life
TAGI: Loïc Rémy Alan Pardew Newcastle United Queens Park Rangers Anglia Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0259 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.