Nowy trener Levskiego Sofia przegoniony przez kibiców [WIDEO]

5 lat temu
Fani Levskiego sami ściągnęli klubowe barwy z nowego trenera.

Świeżo upieczony szkoleniowiec Levskiego nie będzie miał lekkiego życia w nowym klubie. Po incydencie na jego pierwszej konferencji prasowej bardzo wątpliwe jest, czy w ogóle zdecyduje się nim być.

Fani Levskiego Sofia, delikatnie mówiąc, nie zaakceptowali nowego trenera ich ukochanego klubu. Na konferencji prasowej, której głównym celem było zaprezentowanie Ivaylo Peteva, wzięli sprawy w swoje ręce i nowego trenera po prostu przegonili. 
 
Nie chodzi tu jednak o sprawy czysto sportowe. Świeżo upieczony, albo raczej niedoszły, trener Levskiego wyniki miał znakomite. Po zakończeniu kariery piłkarskiej Petev skupił się na trenerce i w 2010 roku objął 2-ligowy wówczas Łudogorec Razgrad. Od tego momentu zaczęły dziać się cuda. Jako beniaminek klub zdobył mistrzostwo Bułgarii, a na dokładkę krajowy puchar. Rok później zespół Peteva obronił tytuł, a po 12 kolejkach tego sezonu jest liderem. 
 
Levski natomiast w ostatnich latach sezon przeważnie kończył na podium. Słabe wyniki w tych rozgrywkach i zaledwie 6. pozycja w tabeli zmusiły władze klubu do zmiany na stanowisku trenera. Wybór Peteva był zdecydowanie najlepszym z możliwych, jednak nikt nie przewidział jak na tę decyzję zareagują kibice. A ci bardzo dobrze pamiętają, że jeszcze jako trener Razgradu Petev wyznał dziennikarzom, że w czasach dzieciństwa był kibicem CSKA Sofia - odwiecznego rywala Levskiego. Napięcie pomiędzy władzami klubu, a fanami było tym większe, że poprzedni trener klubu, Slavisa Jokanović, był przez nich szanowany i wspierany, pomimo słabych wyników. 
 
Sprawa dla kibiców była prosta - Petev nie zasługuje na to, aby nosić barwy Levskiego i pomimo ich próśb, aby jednak grzecznie zdjął klubową bluzę, musieli zrobić to sami, co możecie zobaczyć na poniższym filmiku. 
 


ŹRÓDŁO
transfery.info
TAGI: Levski Sofia Bułgaria Ivaylo Petev
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0346 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.