Redknapp: Kwota odstępnego za Bale’a to szaleństwo

5 lat temu
Autobiografia Redknappa robi w Anglii furorę | Fot. Uefa.com

Nie milkną echa rekordowego transferu Garetha Bale’a z Tottenhamu Hotspur do Realu Madryt. Działania władz Królewskich i decyzję Walijczyka skomentował nawet Harry Redknapp w swojej autobiografii pt. „Always managing”.

Fragmenty autobiografii menadżera Queens Park Rangers robią obecnie furorę w Anglii. W swoim dziele znalazł również miejsce dla Garetha Bale’a i jego decyzji o dołączeniu do Realu Madryt. Harry Redknapp, który miał okazję współpracować z Walijczykiem w Tottenhamie uważa, że nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by jego były podopieczny stał się najlepszym piłkarzem na świecie. Według niego kluczem do sukcesu Bale’a jest odpowiednie poprowadzenie jego kariery. Ponadto, Anglik stwierdza, że zawsze uważał go za ogromny talent. – Przewidywałem, że będzie naszym Cristiano Ronaldo. Czułem, że Gareth potrafi więcej niż lewi obrońcy, a nawet lewi pomocnicy - powiedział Harry Redknapp.

Redknapp w swojej książce komentuje też sam transfer reprezentanta Walii do Realu Madryt. Mimo tego, że w grę w tym przypadku wchodzi astronomiczna suma pieniędzy, Anglik sądzi, że Bale decydując się na transfer do „Królewskich” wiedział co robi i jakie będą oczekiwania wobec jego gry w Madrycie. – Kwota odstępnego za Bale’a to szaleństwo, ogromna suma pieniędzy, ale nie walczyłby tak zaciekle o ten transfer, gdyby nie chciał podołać oczekiwaniom - dodał doświadczony szkoleniowiec w swojej autobiografii. Redknapp podkreśla również, że kluczem do sukcesu Bale’a będzie jego współpraca z Cristiano Ronaldo. – To nie będzie łatwe. Ronaldo jest największą gwiazdą i prawdopodobnie to on będzie wykonywał większość stałych fragmentów gry. Gareth będzie musiał uzbroić się w cierpliwość. Musi myśleć o sobie ‘jestem graczem wartym 95 milionów’ i tak też się zachowywać, brać odpowiedzialność, zabierać piłkę i szukać swoich okazji - pisze w swojej książce Redknapp.ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Harry Redknapp Queens Park Rangers Gareth Bale Real Madryt CF Walia Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0364 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.