Guardiola zablokuje transfer Lewandowskiego?

5 lat temu
Guardiola zablokuje transfer Lewandowskiego?

Saga transferowa Roberta Lewandowskiego trwa już bardzo długo i wydaje się, że nigdy nie dobiegnie końca. Według najnowszych informacji transfer Polaka do Bayernu może zablokować Pep Guardiola.

Transfer Lewandowskiego do Bayernu Monachium jest uważany przez wielu dziennikarzy jako domknięty. Do finalizacji transakcji brakuje podobno już tylko kilku podpisów, które mogą zostać wykonane dopiero w styczniu. 

Całkowicie odmienne zdanie na ten temat mają dziennikarze hiszpańskiego "AS", którzy donoszą, że przejście "Lewego" do Bayernu może zostać zablokowane przez Pepa Guardiolę. Hiszpański trener bawarskiego klubu ma podobno sporo wątpliwości co do jakości polskiego napastnika.

Innym ważnym aspektem w tej sprawie jest fakt, iż transfer reprezentanta Polski do Bayernu to głównie pomysł bossów rekordowego mistrza Niemiec. Pierwsze kontakty na linii Lewandowski-Bayern miały miejsce jeszcze przed zatrudnieniem Guardioli. Sam Hiszpan podobno nie jest takim entuzjastą talentem Polaka.

Taką sytuację może wykorzystać Real Madryt, który bardzo chętnie zatrudniłby Polaka już w styczniu. Na takie rozwiązanie może zgodzić się Borussia Dortmund, która miałaby ostatnią szansę na zarobek na polskim piłkarzu. Innym ważnym aspektem transakcji z wicemistrzem Hiszpanii byłaby pewność BVB, że Lewandowski nie trafi do ligowego konkurenta.

Real jest podobno gotowy zapłacić za Lewandowskiego w styczniu 10-12 milionów euro.ŹRÓDŁO
Sport-Bild
TAGI: Robert Lewandowski Bayern Monachium Real Madryt CF Borussia Dortmund Niemcy Polska Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 496
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.