Oficjalnie: Hanczarenka odchodzi z BATE. Czas na Rosję!

5 lat temu

Najbardziej utytułowany szkoleniowiec w historii BATE Borysów, Wiktar Hanczarenka, zrezygnował z dotychczasowej funkcji. Białorusin rozpatruje teraz ofertę z Rosji.

Hanczarenka to ojciec sukcesów BATE z ostatnich lat. Dzięki niemu klub z Borysowa miał możliwość zaprezentowania się w Lidze Mistrzów. Prowadził białoruski zespół od sześciu lat.
 
36-latek to były zawodnik BATE, który jako trener trzykrotnie wprowadził swój zespół do Ligi Mistrzów. Dzięki niemu mieli możliwość mierzenia się z takimi drużynami jak: Real Madryt, FC Barcelona, Bayern Monachium, Juventus FC i AC Milan.
 
W liście pożegnalnym napisał: „Drodzy fani FC BATE! Minęło już prawie sześć lat od czasu kiedy zostałem trenerem tego zespołu. W tym czasie udało nam się osiągnąć wiele sukcesów. BATE Borysów stało się symbolem białoruskiej piłki rozpoznawalnym w Europie. Nie byłoby to możliwe bez Waszego wsparcia i atmosfery, którą tworzyliście w każdym spotkaniu.
 
(…) Z jednej strony wiem, że mógłbym tu zawsze polegać na najlepszych współpracownikach i zawodnikach. Z drugiej jednak sześć lat pracy w jednym miejscu, to bardzo długi czas dla trenera. Dlatego nadszedł czas rozstania. Nie chciałbym stać w miejscu, a ciągle się rozwijać. BATE pozostanie w moim sercu na zawsze”.
 
Jak udało nam się ustalić, młody i niezwykle utalentowany szkoleniowiec będzie teraz prowadził rosyjską Kubań. Klub z Krasnodaru zajmuje obecnie dziesiątą pozycję w tabeli ligi rosyjskiej.    


ŹRÓDŁO
BATE
TAGI: Wiktar Hanczarenka BATE Borysów Białoruś Oficjalnie Kubań Krasnodar Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.095 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.