Valdés zainteresowany przenosinami do Monaco

5 lat temu
Valdés po sezonie opuści Barcelonę | Fot. Fifa.com

Bramkarz Barcelony Victor Valdés zasugerował, że byłby skłonny przenieść się do beniaminka Ligue 1 AS Monaco.

Klub z księstwa sięgnąłby po reprezentanta Hiszpanii latem, gdy zawodnikowi wygaśnie umowa z zespołem z Katalonii. 31-latek jak na razie nie kwapi się do podjęcia rozmów o przedłużeniu kontraktu z mistrzami La Liga tłumacząc się, że chciałby spróbować sił w innej lidze.

- Ligue 1 bardzo mnie przyciąga. Chciałbym trafić do Monaco lub do innego mocnego klubu we Francji. To jedna z możliwości. Moja przyszłość jest w rękach moich przedstawicieli. Myślę, że Monaco to dobra opcja – powiedział Valdés w wywiadzie dla jednej z francuskich telewizji.

- W Monaco gra Éric Abidal, którego traktuje jak brata. Przyjaźnimy się i wiem, że jest tam bardzo szczęśliwy. Granie ponownie u jego boku może być wyjątkowe szczególnie po tym, co przeszedł – dodał Hiszpan.

31-latek uważa, że jest to odpowiedni moment, by po spędzeniu całej swojej kariery w Barcelonie opuścić ten klub i doświadczyć nowych wyzwań gdzie indziej.

- Mam ważny kontrakt z Barceloną do końca sezonu. Spędziłem tu ponad 20 lat. Miałem szansę wygrać wszystko, ale teraz moja przygoda w klubie dobiega końca. Nadszedł czas, by znaleźć sobie nowe miejsce i doświadczyć nowych wyzwań – zakończył  Valdés.

Victor Valdés zagrał dla Barcelony w ponad 500 meczach. Z klubem zdobył sześciokrotnie mistrzostwo Hiszpanii i trzy razy wygrał Ligę Mistrzów.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Víctor Valdés FC Barcelona Hiszpania AS Monaco Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.