Oficjalnie: Cole wraca do West Hamu

5 lat temu
Cole podpisał z "Młotami" kontrakt do stycznia 2014 roku | Fot. West Ham United FC

Letnie okno transferowe zostało w Anglii zamknięte ponad miesiąc temu. Nie stanowi to jednak problemu dla działaczy West Hamu United. Postanowili podpisać umowę ze swoim byłym napastnikiem, Carltonem Cole’em.

Angielski napastnik związał się z popularnymi „Młotami” krótkoterminową umową, która będzie obowiązywać do stycznia 2014 roku. Podpisanie kontraktu z West Hamem przez Cole’a oznacza dla tego zawodnika powrót do swojej byłej drużyny po zaledwie kilku miesiącach. Poprzednia umowa angielskiego napastnika z londyńskim klubem wygasła w maju, obie strony nie zdecydowały się wówczas przedłużyć kontraktu. Wobec problemów z napastnikami działacze klubu z Upton Park postanowili jednak raz jeszcze skorzystać z usług wychowanka Chelsea FC.

– Jestem w wspaniałym nastroju i cieszę się, że wróciłem, nie mogę doczekać się powrotu do pracy z chłopakami - powiedział zadowolony z podpisania kontraktu z West Hamem Carlton Cole. W swojej nowej-starej drużynie będzie występował z numerem „24” na plecach.

Jego poprzednia przygoda z „Młotami” trwała siedem lat. W latach 2006-2013 rozegrał dla tego klubu 237 spotkań, w których udało mu się zdobyć 59 goli. W czasie swojej kariery miał okazję grac również w Charltonie Athletic, Aston Villi, Wolverhampton Wanderers oraz londyńskiej Chelsea. Ma za sobą również siedem występów w reprezentacji Anglii.ŹRÓDŁO
West Ham United FC
TAGI: Oficjalnie Carlton Cole West Ham United Football Club Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0146 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.