Brazylia powalczy o Diego Costę?

5 lat temu
Kiedy dowiemy się, w jakiej reprezentacji zagra Diego Costa? |fot. Reuters

Luis Felipe Scolari oświadczył, że chce powołać napastnika Atlético Madryt na mecze towarzyskie w listopadzie.

- Diego Costa jest na liście 45 zawodników, których biorę w tej chwili pod uwagę - przyznał popularny Felipão - Dostałem wiadomość od federacji, że może nie być uprawniony do gry w reprezentacji Hiszpanii.

W ostatnich tygodniach spekulacje na temat wyboru reprezentacji przez Diego Costę nasiliły się. Brazylijczyk, który od kilku lat mieszka w Hiszpanii, w tym sezonie przeżywa prawdziwą ekspolzję formy.  Zawodnik zagrał już dwa mecze towarzyskie dla drużyny "Canarinhos", lecz nie został powołany na Puchar Konfederacji, przez co może jeszcze zmienić swój wybór. Sam zawodnik poczuł się urażony nie otrzymaniem powołania z federacji brazylijskiej, przez co w mediach hiszpańskich pojawiły się opinie, że Costa chce grać w reprezentacji z Półwyspu Iberyjskiego. Vicente del Bosque, trener obecnych Mistrzów Świata, powiedział, że widziałby miejsce dla napastnika Atlético w swojej drużynie. Jednak po ostatnich słowach Luisa Felipe Scolariego możemy przypuszczać, że saga z udziałem Diego Costy dopiero teraz wchodzi na najwyższe obroty.

Reprezentacja Brazylii w listopadzie zagra mecze towarzyskie w Stanach Zjednoczonych: z Hondurasem (16.11) oraz z nie określonym jeszcze przeciwnikiem trzy dni później. Wierząc słowom Luisa Felipe Scolariego, Diego Costa powinien dostać powołanie na te spotkania.ŹRÓDŁO
Sambafoot
TAGI: Diego da Silva Costa Brazylia Atlético Madryt Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0172 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.