Oficjalnie: Januzaj z nowym kontraktem

5 lat temu
Januzaj zostaje na Old Trafford | Fot. Manchester United FC

Adnan Januzaj podpisał nową umowę z Manchesterem United.

Kontrakt będzie obowiązywał do końca czerwca 2018 roku. 18-letni piłkarz „Czerwonych Diabłów” nie ukrywa, że chciałby rozwijać się właśnie na Old Trafford.

- To wielka radość móc podpisać nową umowę z Manchesterem United. Odkąd tu przybyłem, zawsze czułem, że jest to klub dla mnie. Ten sezon zaczął się dla mnie wspaniale. Pojechałem na przedsezonowe tournee, zadebiutowałem na Wembley w meczu o Tarczę Wspólnoty i po raz pierwszy rozpocząłem spotkanie w Premier League od pierwszych minut, kiedy to naszym przeciwnikiem był Sunderland – to jest jak sen. Chcę teraz ciężko pracować i ustabilizować się w Manchesterze United – powiedział utalentowany 18-latek.

Młody Belg zadebiutował w pierwszej drużynie Manchesteru w spotkaniu o Tarczę Wspólnoty na Wembley, w którym to „Czerwone Diabły” pokonały Wigan 2:0. Swój pierwszy występ od pierwszych minut w Premier League zaliczył w meczu z Sunderlandem, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.

- Cieszę się, że Adnan wiąże swoją przyszłość z United. To wybitny talent. Jestem pod wielkim wrażeniem jego gry. Jego balans ciałem, opanowanie i umiejętności techniczne są naprawdę wyjątkowe. To wspaniałe, że chłopiec w jego wieku uznaje, że Manchester to klub z tradycją dla rozwoju młodych zawodników, którzy dostają szansę gry w pierwszym zespole. Dla niego jest to najlepsze miejsce – dodał David Moyes, menedżer mistrzów Anglii.

Adnan Januzaj będzie miał dziś kolejną okazję występu w Premier League. „Czerwone Diabły” podejmą na Old Trafford rewelacyjnie spisujące się jak dotąd Southampton z Arturem Borucem w bramce.ŹRÓDŁO
Manchester United FC
TAGI: Adnan Januzaj Belgia Manchester United FC Anglia Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.018 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.