Były zawodnik Arsenalu w lidze Singapuru?

5 lat temu
Jeffers zadebiutował w Evertonie w wieku 16 lat | Fot. Everton FC

Liga singapurska staje się coraz bardziej modnym kierunkiem wybieranym przez piłkarskich obieżyświatów w celu kontynuacji swojej kariery. Kolejnym zawodnikiem, którego może skusić „azjatycki tygrys” jest Francis Jeffers.

Wraz z rozwojem ekonomicznym Singapuru poszedł w parze rozwój dyscyplin sportowych w tym kraju. Powodem, dla którego piłkarze z całego świata wybierają S-League na miejsce kontynuacji swoich karier są oczywiście względy finansowe i medialny spokój. Ostatnio do występującego w lidze singapurskiej zespołu Brunei DPMM FC dołączył były menadżer Blackburn Rovers, Steve Kean. Teraz w jego ślady może pójść wychowanek Evertonu, Francis Jeffers, który miałby zasilić szerego tego samego klubu.

Jeffers miał być gwiazdą angielskiej piłki, jednakże jego kariera załamała się wraz z wartym 8 milionów funtów transferem z Evertonu do Arsenalu. Po nieudanym pobycie w Londynie napastnik był niejako skazany na tułaczkę po wielu angielskich klubach i nigdy nie zaprezentował już pełni swoich umiejętności. W ostatnich latach występował nawet w australijskim Newcastle United Jets oraz maltańskiej Florianie. Obecnie jest zawodnikiem występującego na czwartym poziomie rozgrywkowym w Anglii klubu Accrington Stanley FC, którego szkoleniowcem jest inny były zawodnik z przeszłością w Premier League, James Beattie. Francis Jeffers ma za sobą debiut w reprezentacji Anglii - pierwszy i jedyny dotychczas mecz w kadrze Anglii zagrał z Australią, której udało mu się strzelić gola.

Były zawodnik Arsenalu Londyn miałby pojawić się w azjatyckim w klubie na okres próbny w listopadzie.ŹRÓDŁO
Goal.com
TAGI: Arsenal FC Anglia Francis Jeffers Singapur Brunei DPMM FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.