Oficjalnie: Sasal zwolniony

5 lat temu
Marcin Sasal nie jest już trenerem młodzieżowych kadr

Marcin Sasal nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 18 i 19, poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.

Sasal objął młodzieżowe drużyny reprezentacji szesnastego stycznia. PZPN nie podał powodu zwolnienia, natomiast kwestia ta jest dość oczywista. W ramach mistrzostw Europy, podopieczni Sasala odpadli już w fazie grupowej zajmując ostatnie miejsce, mimo że rywale byli zdecydowanie w zasięgu Polaków. Do następnej fazy przeszli bowiem Rumuni i Ormianie.

Nie takich wyników oczekiwano, zwłaszcza, że półtora roku temu prawie ten sam zespół pod wodzą Marcina Dorny wywiózł z mistrzostw kontynentu brąz.

43-letni Marcin Sasal rozpoczął swoją przygodę z futbolem grając w Szydłowiance Szydłowiec. Następnie występując w warszawskich zespołach, w wieku 23 lat, doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z dalszej gry. Jego kariera trenerska zaczęła się w 1993 roku, kiedy objął Lotto Warszawę. Następnie był szkoleniowcem wielu polskich klubów. W roku 2007 kariera Sasala  nabrała rozpędu, ponieważ objął Dolcan Ząbki. Następnie przyszedł czas na Koronę Kielce, Pogoń Szczecin, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz młodzieżowe reprezentacje Polski.ŹRÓDŁO
PZPN
TAGI: Marcin Sasal Polska Trenerzy Oficjalnie
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0157 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.