PZPN zakończył współpracę z Rząsą

5 lat temu
Obowiązki Rząsy przejmie obecny rzecznik prasowy PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował na swojej stronie internetowej o zakończeniu współpracy z Tomaszem Rząsą, który był odpowiedzialny w związku za kontakt z mediami. Jego obowiązki przejmie rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski.

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, iż z dniem 23 października 2013 zakończył współpracę z Tomaszem Rząsą, który zajmował stanowisko koordynatora reprezentacji Polski ds. kontaktów z mediami. PZPN jednocześnie pragnie podziękować Tomaszowi Rząsie za ponad dwa lata pracy z reprezentacją Polski. Od 24 października za kontakty medialne reprezentacji Polski będzie odpowiadał rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski” - tak brzmi oficjalny komunikat PZPN w sprawie Tomasza Rząsy.

Były zawodnik Feyenoordu Rotterdam pełnił funkcję koordynatora związku do spraw kontaktów z mediami od 1 września 2011 roku. Do jego zadań należała tez między innymi obserwacja zawodników, którzy mogli grać dla reprezentacji Polski. Wcześniej był również dyrektorem sportowym Cracovii.

W reprezentacji Polski rozegrał ponad trzydzieści spotkań. Razem z drużyną narodową brał udział w rozgrywanych na boiskach Korei Południowej i Japonii mistrzostwach świata w 2002 roku.ŹRÓDŁO
PZPN
TAGI: Polska Tomasz Rząsa PZPN
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0153 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.