Oficjalnie: Lars Bender 2019

5 lat temu
Oficjalnie: Lars Bender 2019

Oficjalna strona Bayeru Leverkusen poinformowała, że Lars Bender przedłużył kontrakt z klubem do czerwca 2019 roku.

Lars Bender to jedna z największych gwiazd zespołu "Aptekarzy". Defensywny pomocnik Bayeru jest regularnie powoływany do kadry Niemiec przez Joachima Löwa. 24-letnim piłkarzem w przeszłości interesował się m.in. Bayern Monachium. Dużą chęć na zatrudnienie Niemca miał też podobno Arsenal Londyn.

Poprzedni kontrakt Bendera obowiązywał do czerwca 2017 roku. Nowy został przedłużony o kolejne dwa lata. - Lars zrobił w Leverkusen niesamowity postęp i stał się zawodnikiem kadry narodowej. On jest bardzo ważnym elementem naszego zespołu, a także bardzo popularnym piłkarzem wśród fanów - mówi o wicekapitanie Bayeru dyrektor generalny klubu Michael Schade. 

Bayer tym ruchem daje wyraźny sygnał, że filozofia klubu, która jest realizowana od wielu lat, nie ulega zmianie. Głównym zadaniem "Aptekarzy" jest konsekwentne stawianie na młode niemieckie talenty, które dostają w Leverkusen znakomite warunki do rozwoju.

Dla Larsa Bendera przedłużenie kontraktu z Bayerem jest logicznym krokiem w jego karierze. - Tutaj, w Leverkusen, w ostatnich latach powstaje coś bardzo pozytywnego. Nasz zespół jest silny i ma potencjał, żeby być jeszcze lepszy. Chcę być częścią tej historii i mieć swój wkład w to, że klub stanie się na dobre czołowym klubem. Bayer stał się dla mnie czymś więcej niż klubem. Czuję się tu doskonale i wiem, że gra tutaj sprawia mi ogromną przyjemność - mówi na łamach oficjalnej strony 24-letni pomocnik.

Na temat Bendera wypowiedział się również Rudi Völler. - Przed czteroma laty, gdy Lars przychodził do nas z TSV 1860 Monachium, doskonale oszacowaliśmy jego talent. On zrobił coś więcej niż tylko spełnił nasze wysokie oczekiwania. On jest silnym charakterem nie tylko na boisku, ale też poza nim. Takiej osobowości potrzebuje klub, który chce z powodzeniem grać w piłkę - mówi dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen.ŹRÓDŁO
Bayer 04 Leverkusen
TAGI: Oficjalnie Bayer 04 Leverkusen Lars Bender Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0134 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.