Moggi: Milan to nie jest klub dla Balotellego

5 lat temu
Balotellemu coraz trudniej utrzymać nerwy na wodzy

Były dyrektor generalny Juventusu Turyn Lucino Moggi wątpi, czy AC Milan jest wystarczająco dobrym zespołem dla takiej gwiazdy, jak Mario Balotelli.

Słaby początek sezonu w wykonaniu "Rossonerich" wzmaga frustrację u 23-letniego reprezentanta Włoch, w związku z czym coraz częściej spekuluje sie o jego rychłym odejściu z San Siro. W podobnym tonie wypowiada się Moggi, dla którego nie będzie zaskoczeniem odejście "Super Mario", a nawet wiecej, bo twierdzi, że nastąpi to raczej wczęsniej, niż później.

- Moim zdaniem AC Milan to nie jest drużyna dla takiego gracza jak Balotelli. Powiem wiecej, oni nawet nie mają drużyny. Kupili rozgrywających, a potrzebowali napastników - w ostrych słowach ocenił politykę władz Milanu Moggi.

- Balotelli wygląda na boisku bardzo źle, czeka na piłkę, a później próbuje grać swój własny mecz - dodaje Moggi.

Niemniej za taki stan rzeczy nie wini trenera Milanu, Massimo Allegriego, a nawet staje w jego obronie. - To nie Allegri powinien być zwolniony, ale ludzie, którzy dali mu taki zespół - sugeruje  dyrektora Gallianiego, jako głównego winowajcę kryzysu Milanu.

AC Milan notuje jeden ze słabszych sezonów w historii swoich wystepów w Serie A. Po jedenastu kolejkach zajmuje jedenaste miejsce, mając na koncie zaledwie dwanaście punktów. Sam Balotelli z koleji wystąpił tylko w siedmiu meczach, zaliczając zaledwie trzy trafienia. ŹRÓDŁO
Goal
TAGI: Luciano Moggi Włochy AC Milan Mario Balotelli
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0177 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.