Poyet niezadowolony z letniej polityki transferowej Sunderlandu

5 lat temu
Gustavo Poyet

Gustavo Poyet, menadżer Sunderlandu, głośno krytykuje letnie zakupy swojego pracodawcy.

Według trenera, kupno tak wielu zawodników było nieprzemyślanym krokiem, a odpowiedzialność za ten błąd ponosi Roberto De Fanti, dyrektor sportowy Sunderlandu, który koordynował operację transferową za kadencji trenera Paolo Di Canio.
 
W ocenie Poyeta, ilość transakcji dokonana latem była zdecydowanie przesadzona, a klub nie potrzebował aż takiego wstrząsu i powiewu świeżości. Zdaniem szkoleniowca, był to pomysł nietrafiony chociażby z tego powodu, iż znaczna część zakupionych zawodników nie znajduje dziś miejsca w wyjściowej jedenastce.
 
Podczas dzisiejszego meczu z Southampton, w ramach Capital One Cup, trener „Czarnych Kotów” będzie miał znakomitą okazję do przetestowania piłkarzy którzy na co dzień nie znajdują miejsca w podstawowym składzie.
 
Poyet zapewnia, że rozumie i współczuje graczom będącym w tak niekomfortowej sytuacji, dlatego z dzisiejszego meczu postara się wyciągnąć jak najwięcej wniosków, a ponadto liczy na to, iż zawodnicy, którzy dostaną szansę po raz pierwszy, pokażą się z jak najlepszej strony.

Trener zapewnił, że Lee Cattermole oraz Andrea Dossena, zawieszeni na trzy mecze, powinni drżeć w posadach, ponieważ wachlarz potencjalnych zastępców tychże zawodników jest obecnie spory. 
 
Autor: Klaudia Pietrucha


ŹRÓDŁO
Telegraph
TAGI: Gustavo Poyet Sunderland AFC Anglia Urugwaj
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0149 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.