Oficjalnie: Adidas sponsorem Legii do 2017 roku

5 lat temu
Legia poszerza współpracę z Adidasem | Fot. Adidas

Firma Adidas pozostanie głównym sponsorem i partnerem technicznym Legii Warszawa do końca czerwca 2017 roku.

- Adidas i Legia Warszawa to najmocniejsze marki na polskim rynku futbolowym, które współpracują od wielu lat i doskonale do siebie pasują. Dlatego cieszę się, że udało nam się osiągnąć porozumienie. Wartość umowy to ponad 10 milionów złotych, do tego dochodzą premie za osiągnięcia sportowe. Jest to najwyższa w historii polskiego futbolu wartość umowy pomiędzy klubem piłkarskim a jego partnerem technicznym. To najlepiej oddaje, jak ważna dla nas jest Legia. Poza wsparciem finansowym oraz sprzętowym planujemy również rozszerzyć naszą współpracę marketingową z Legią. Chcemy, aby działania, które podkreślają współpracę obu marek, były znacznie mocniejsze niż do tej pory - powiedział Artur Czerwonogrodzki, Country Manager Adidas Poland.

- Kolejny raz w naszej wspólnej historii, Adidas i Legia Warszawa komunikują wolę dalszej współpracy. Pokazuje to jak solidnym partnerem Legii jest Adidas i jak perspektywicznie myśli o klubie. Zgodziliśmy się, że nasze partnerstwo to historia wielu sukcesów, sama współpraca układa się coraz lepiej a nasz partner techniczny coraz mocniej angażuje się we współpracę z nami. Dzięki temu stał się jednym z filarów klubu i jednym z jego najaktywniejszych sponsorów. Adidas pozostanie sponsorem technicznym drużyny przez kolejne trzy lata - powiedział Bogusław Leśnodorski, prezes zarządu Legii Warszawa.

W obecnym roku firma Adidas zorganizowała nowatorski projekt "all in for pro", dzięki któremu każdy młody i utalentowany zawodników mógł trafić na staż do Legii Warszawa i powalczyć o zawodowy kontrakt. Przy organizacji tego przedsięwzięcia wykorzystano po raz pierwszy najnowocześniejsze narzędzia marketingowe, między innymi gry na YouTube czy filmy FPP. Cała ta inicjatywa została przyjęta przez juniorów, dlatego wkrótce możemy się spodziewać kolejnych tego typu przedsięwzięć.

Na mocy nowej umowy, współpraca między obiema stronami zostanie poszerzona o nowe obszary. Mowa tu o Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, której zawodnicy od początku sezonu występują w strojach Adidasa.

- Rozszerzenie kontraktu z Adidasem o współpracę z Akademią Piłkarską Legii Warszawa był dla nas kluczowym elementem prowadzonych negocjacji. Dzięki temu poczyniliśmy kolejny krok w kierunku rozwoju i umacniania Akademii. Współpraca z adidasem sprawi, że będziemy mogli jeszcze efektywniej promować najlepszą w Polsce szkółkę piłkarską, a jej adepci skorzystają ze sprzętu sportowego najwyższej klasy - powiedział Jakub Szumielewicz, członek zarządu i dyrektor wykonawczy Legii Warszawa.

- Jesteśmy wyjątkowo dumni, że adidas zdecydował się objąć swoim patronatem także Akademię Piłkarską Legii Warszawa. Młodzi zawodnicy już od początku sezonu grają i trenują w strojach adidasa, co w kontekście planów rozwoju Akademii jest znaczącym wsparciem - dodał Bogusław Leśnodorski, prezes klubu.ŹRÓDŁO
Legia Warszawa
TAGI: Legia Warszawa Polska Oficjalnie Sponsoring
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.