Ancelotii chce pozostawić Casillasa na Santiago Bernabeu

5 lat temu
Iker Casillas

Carlo Ancelotti, trener Realu Madryt, wypowiedział się co do przyszłości Ikera Casillasa w drużynie.

Szkoleniowiec „Królewskich” nie widzi powodów, dla których klub miałby żegnać swojego kapitana w najbliższej przyszłości. Pomimo sporadycznych występów w ostatnim czasie, Ancelotti uważa, iż miejscem do gry dla bramkarza, wciąż pozostaje Madryt.

54-letni Włoch, po objęciu posady latem, podobnie jak jego poprzednik, zdecydowanie częściej stawiał na drugiego bramkarza „Królewskich”, Diego Lopeza. Menadżer, podczas wtorkowego spotkania z Juventusem Turyn, dał szansę gry Casillasowi i jak twierdzi, była to trafna decyzja.

Mecz zakończony remisem, nie daje jednak możliwości powrotu bramkarzowi do podstawowego składu, Ancelotti utrzymuje, iż w spotkaniach ligowych, między słupkami, nadal obecny będzie Diego Lopez.

Zgodnie z tym, co mówi trener, Casillas godzi się na taki układ i również nie planuje opuszczać Bernabeu.

Ponadto, Carlo Ancelotti wypowiedział się co do nieobecności na placu gry Isco. Gra Hiszpana, podczas wspaniałego meczu Realu z Sevillą, zakończonego wynikiem 7:3, najwyraźniej nie do końca go zadowoliła. W tym pamiętnym meczu, Isco został zmieniony przez Lukę Modricia w 71 minucie gry.

Autor: Klaudia PietruchaŹRÓDŁO
Goal
TAGI: Iker Casillas Fernández Real Madryt CF Hiszpania Włochy Carlo Ancelotti
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0165 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.