Aaron Ramsey mógł grać dla Manchesteru United

5 lat temu
Ramsey mógł być Czerwonym Diabłem

W archiwum oficjalnej strony Manchesteru United można znaleźć news z dnia 6 czerwca 2008 roku, w którym poinformowano, że Ramsey był wówczas bardzo blisko dołączenia do tej ekipy, ponieważ pozostały mu już tylko do uzgodnienia warunki umowy.

Peter Risdale, ówczesny prezes Cardiff,  zaakceptował również oferty z Arsenalu i Evertonu, mimo tego przyznał, że wolałby, aby Ramsey dołączył do Manchesteru United, ponieważ chciał, aby w następnym sezonie Ramsey wrócił do Cardiff jako wypożyczony zawodnik.

Sam zawodnik zdecydował jednak, że wolałby grać dla Arsenalu, ponieważ śledząc historie z młodymi zawodnikami w obu klubach doszedł do wniosku, że londyński klub potrafi zadbać lepiej niż United o rozwój młodych talentów. Ponadto stwierdził, że Arsenal bardziej się o niego starał: – Wiedzieli jak dokładnie chcieli rozwijać mój talent. Powiedzieli mi, że mogę się poprawić oraz że jestem dobry na swojej pozycji, dlatego też właśnie na niej chcieli się skupić – oznajmił.

Manchester United boryka się obecnie z problemami w środku pola. Marouane Fellaini nie wniósł wystarczająco dużo jakości do środka pola United, Ryan Giggs jako, że ma już 40 lat nie pogra zbyt długo, a Anderson robił wszystko przez sześć lat, aby wprowadzić w błąd Martina Fergusona, który rekomendując młodego zawodnika w 2007 roku uważał , że brazylijczyk jest lepszy niż Wayne Rooney. Ponadto, nieudane próby ściagnięcia takich zawodników jak: Cesc Fabregas, Daniele De Rossi oraz Ander Herrera skłaniają do rozważań nad tym, jak mogłaby prezentować się obecnie linia pomocy United z Aaronem Ramseyem.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Aaron Ramsey Arsenal FC Manchester United FC Anglia Walia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0056 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.