Powołanie za kontuzjowanego Klicha

5 lat temu
Mączyński zastąpi w kadrze kontuzjowanego Klicha | Fot. PZPN

Kolejna zaskakująca decyzja selekcjonera Adama Nawałki. Kontuzjowanego Mateusza Klicha w kadrze na mecze towarzyskie ze Słowacją (15.11) i Irlandią (19.11) zastąpi pomocnik Górnika Zabrze, Krzysztof Mączyński.

Adam Nawałka w dalszym ciągu zaskakuje powołaniami na swoje pierwsze mecze w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Na rozpoczynające się dzisiaj zgrupowanie naszej kadry dowołał swojego byłego podopiecznego z Górnika Zabrze, Krzysztofa Mączyńskiego, który w drużynie ma zastąpić kontuzjowanego Mateusza Klicha. Pomocnik PEC Zwolle złamał palec u stopy we wczorajszym spotkaniu Eredivisie przeciwko Twente (1-1) i nie będzie zdolny wziąć udziału w zgrupowaniu reprezentacji przed towarzyskimi spotkaniami przeciwko Słowacji i Irlandii. Polak w 77. minucie meczu opuścił plac gry, a o kontuzji poinformował za pośrednictwem Twittera.

Mateusza Klicha w kadrze zastąpi Krzysztof Mączyński. Wychowanek Wisły Kraków występuje w zabrzańskim zespole od 2011 roku. Nawałka za swojej kadencji w Górniku mianował Mączyńskiego kapitanem drużyny. Powołanie dla środkowego pomocnika „Górników” oznacza, że do kadry na najbliższe mecze towarzyskie zostało powołanych trzech zawodników tej drużyny - obok Mączyńskiego w reprezentacji znalazło się również miejsce dla Pawła Olkowskiego i Rafała Kosznika.ŹRÓDŁO
PZPN
TAGI: Krzysztof Mączyński Górnika Zabrze Mateusz Klich PEC Zwolle Polska Holandia
Zobacz również
Klich wróci do Polski?!
miesiąc temu  
0
Archiwalne
Mączyński po meczu z Czarnogórą
4 miesiące temu  
0
Mączyński o krok od Legii!
7 miesięcy temu  
0
Oficjalnie: Klich w Leeds
7 miesięcy temu  
0
Klich w Leeds United
7 miesięcy temu  
0
Oferta za Klicha
8 miesięcy temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.