Steven Caulker kuszony grą w reprezentacji Szkocji

5 lat temu
Steven Caulker

Według Gordona Strachana, selekcjonera szkockiej drużyny narodowej, Steven Caulker, zawodnik Cardiff City, ma realne możliwości przejścia do szkockiej reprezentacji.

Urodzony w Londynie środkowy obrońca, coraz mocniej naciskany jest na podjęcie decyzji co do zmiany barw narodowych. Słyszy się pogłoski, iż młody zawodnik nie ma realnych szans na grę w angielskiej drużynie narodowej, o czym może świadczyć kolejne już pominięcie piłkarza przy ustalaniu składu na towarzyskie mecze z Chile i Niemcami. 
 
Roy Hodgson nie darzy 21-latka dostatecznym zaufaniem, choć ten, reprezentował Anglię na turniajach jako piłkarz kadr młodzieżowych do lat 19 i 21.
 
Caulker debiutował w seniorskiej reprezentacji podczas towarzyskiego spotkania ze Szwecją, w listopadzie 2012 roku, zdobywając nawet bramkę w 38 minucie. Jest to jego jedyny występ w kadrze "Synów Albionu".
 
Biorąc pod uwagę przepisy FIFA, Caulker mógłby reprezentować Szkocję, gdyż dla Anglików zagrał jedynie w meczu towarzyskim. Warto nadmienić, iż babcia Caulkera była Szkotką, natomiast sam wnuczek zapewnił w jednym z wywiadów, że to gra dla Anglii byłaby spełnieniem jego największych marzeń.
 
Autorka: Klaudia Pietrucha


ŹRÓDŁO
SkySports
TAGI: Cardiff City FC Steven Roy Caulker Anglia Szkocja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0142 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.