Oficjalnie: Thohir przejmuje obowiązki Morattiego

5 lat temu
Erick Thohir

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Interu Mediolan, ogłoszono, że nowym prezydentem klubu został Erick Thohir, który zastąpił na tym stanowisku Massimo Morattiego.

Moratti zapewnił, iż cieszy się z faktu, że to właśnie Erick Thohir został nowym prezydentem klubu.
 
- Funkcja ta wymaga odpowiedzialności i maksymalnej uwagi, którą azjatycki biznesmen wykazuje. Czuję, iż powierzenie stanowiska właśnie Thohirowi i jego partnerom, jest dobrym krokiem, gdyż da on klubowi impuls rozwoju, a także zmobilizuje do działania - powiedział były już prezydent Interu.
 
Moratti, który piastował swoje stanowisko od 1995 roku,  został honorowym prezydentem „Niebiesko-Czarnych”.
 
- Jest to ogromnie ważna wiadomość zarówno dla mnie, jak i dla mojego syna. Czuje, że w ten sposób będę wciąż blisko ludzi, z którymi dotychczas współpracowałem - wyjawił Włoch.
 
W dalszej częście konferencji głos zabrał Thohir, który przedstawił w skrócie swoje plany związane z funkcjonowaniem klubu. 
 
- Pragnę podziękować swojemu poprzednikowi, ale również najbliższym współpracownikom, rodzinie, a także kibicom, którzy wspierali mnie, odkąd pojawiły się pogłoski o objęciu przeze mnie posady prezydenta Interu Mediolan - rozpoczął azjatycki biznesmen.
 
Najważniejszym celem jest utrzymanie równowagi finansowej w klubie, a także wzmocnienie kadry, bowiem moim marzeniem jest to, aby drużyna miała możliwie najsilniejszy skład - dodał.
 
- Aby stworzyć zwycięski zespół na boisku, zaplecze musi działać perfekcyjnie, do czego, ciężką pracą, będę dążył. Dlatego zdecydowałem się na pewne roszady w zarządzie, które powinny pomóc w realizacji naszej wizji - zakończył Thohir. 
 
Autor: Klaudia Pietrucha


ŹRÓDŁO
Inter Mediolan
TAGI: Inter Mediolan Oficjalnie Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0146 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.