De Jong odejdzie na wypożyczenie?

5 lat temu
Luuk de Jong

Wiele wskazuje na to, że zawodnik Borussii Mönchengladbach, Luuk de Jong, będzie dostępny do wypożyczenia w trakcie zimowego okna transferowego.

Holender, który dołączył do niemieckiego klubu w lipcu 2012 roku i był najwyższym transferem w historii "Źrebaków", odgrywa coraz mniejszą rolę w zespole i niewykluczone, że klub zdecyduje się wypożyczyć zawodnika, by ten odzyskał formę w innyej drużynie. 

Statystyki 23-latka urodzonego w Szwajcarii nie są imponujące, bowiem w obecnym sezonie rozegrał zaledwie osiem spotkań ligowych, w każdym z nich wchodząc z ławki na ostatnie minuty meczu. Ponadto nie udało mu się wpisać na listę strzelców. 

Sytuację napastnika uważnie monitoruje Newcastle, które było zainteresowane zawodnikiem, zanim ten dołączył do Borussii. Klub z Premier League ma duże szanse na wypożyczenie de Jonga, bowiem Niemcy nie chcą oddawać go do innego zespołu, występującego na co dzień w Bundeslidze.

- Myślimy nad opcją wypożyczenia po świętach Bożego Narodzenia, jednak na pewno nie oddamy go do konkurencji - powiedział jeden z członków zarządu Borussii, Hans Meyer.

Sam zainteresowany w swoim komentarzu nie odniósł się do informacji o możliwym opuszczeniu Niemiec.

- Gra w Borussii jest moim celem i jestem szczęśliwy, będąc częścią tej drużyny. Chcę pomóc drużynie i uważam, że jestem gotowy na występy od pierwszej minuty - powiedział Luuk de Jong. ŹRÓDŁO
SkySports
TAGI: Borussia Mönchengladbach Luuk de Jong Holandia Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0153 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.