Anderlecht nie zaoferuje kontraktu Mohamedowi Sissoko

5 lat temu
Momo Sissoko

Anderlecht Bruksela nie złoży propozycji kontraktu Mohamedowi Sissoko, mimo iż jest on wolnym zawodnikiem.

Były pomocnik Liverpoolu szuka klubu po zwolnieniu go z  PSG.
 
Rozmowy  z Readingiem  ostatniego lata nie poskutkowały podpisaniem kontraktu, więc zawodnik zaczął niedawno trenować z Anderlechtem, jednak dwutygodniowy okres próbny nie przekonał trenerów mistrza Belgii.
 
Anderlecht nie przekresił jednak 28-latka definitywnie i nie wykluczył, że być może w przyszłości zdecyduje się na jego zatrudnienie.
 
Obecnie były gracz Valencii i Juventusu oraz 34-krotny reprezentant Mali nadal musi skupić się na poszukiwaniu nowego pracodawcy.
 
- Zarząd i właściciele klubu postanowili, że nie podpiszą kontraktu z piłkarzem - oświadczył jeden z przedstawicieli Anderlechtu.
 
- 90 minut piłkarza w meczu z Bredą było poprawne. To jednak za mało, aby można było podpisać z nim kontrakt. Nie mogliśmy spełnić  jego wymagań finansowych, a forma fizyczna była niezgodna z naszymi oczekiwaniami - uzasadnił decyzję zarząd.
 
- Pomimo niewątpliwie dużego doświadczenia i umiejętności przywódczych, nie mogliśmy dojść do porozumienia z zawodnikiem. Pragnę osobiście podziękować mu za jego pozytywne nastawienie do ewentualnego transferu - dodał Herman Van Holsbeeck, menedżer Anderlechtu.
 
Autor: Piotr Kaźmierski


ŹRÓDŁO
SkySports
TAGI: Anderlecht Bruksela Belgia Mohamed Sissoko Mali
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0178 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.