Fiorentina ponownie zainteresowana Agazzim

5 lat temu
Agazzi trafi latem do Fiorentiny? | Fot. Uefa.com

Do Fiorentiny trafi kolejny bramkarz? Działacze „Violi” są zainteresowani sprowadzeniem do klubu zawodnika Cagliari Calcio, Michaela Agazziego.

Fiorentina już wcześniej wykazywała zainteresowanie bramkarzem Cagliari - Agazzi był jednym z celów transferowych klubu z Florencji w czasie ostatniego okna transferowego, jednakże do transakcji ostatecznie nie doszło. Do tematu transferu powrócono, ponieważ Agazzi odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu, którą przedstawiły mu władze Cagliari.

Do transferu mogłoby dojść przed rozpoczęciem sezonu 2014-15. Agazzi trafiłby wówczas do Fiorentiny za darmo, ponieważ w czerwcu wygasa jego umowa z obecnym zespołem.

Według „La Nazione” Michael Agazzi miałby w następnym sezonie konkurować o miano pierwszego bramkarza Fiorentiny z Brazylijczykiem Norberto Neto. Jeśli transfer dojdzie do skutku, Agazzi będzie piątym bramkarzem w kadrze Fiorentiny - oprócz Neto w Fiorentinie występują Luca Lezzerini, Cristiano Lupatelli oraz Gustavo Munúa, który dołączył do włoskiego klubu przed obecnym sezonem.

Władze Cagliari już przygotowują się na odejście swojego bramkarza do innego zespołu - w zeszłym tygodniu do klubu na zasadzie wolnego transferu trafił były gracz Realu Madryt, Antonio Adan.

Michael Agazzi występuje w Cagliari od 2010 roku. W zeszłym roku selekcjoner reprezentacji Włoch Cesare Prandelli powołał go do kadry narodowej, jednakże nie dane jeszcze mu było zadebiutować w drużynie „Azzurrich”.ŹRÓDŁO
La Nazione
TAGI: ACF Fiorentina Cagliari Calcio Michael Agazzi Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0431 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.