Burdisso opuści Romę?

5 lat temu
Burdisso ma na koncie 49 występów w reprezentacji

Mistrzostwa świata w Brazylii zbliżają się wielkimi krokami. Nadchodzi więc czas, w którym to zawodnicy szukają klubów, w których będą mogli regularnie występować na boisku. Jednym z taki graczy jest Nicolás Burdisso.

Piłkarze zaczynają szukać klubów, by zapewnić sobie regularne występy na boisku, dzięki którym będą w ogóle w stanie ubiegać się o wyjazd na przyszłoroczny mundial. Jednym z takich zawodników jest obrońca AS Romy, Nicolás Burdisso. Argentyńczyk zamierza przemyśleć swoją sytuację i prawdopodobnie w czasie świątecznej przerwy podejmie decyzję o swojej klubowej przyszłości.

- Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by znaleźć się w składzie na mistrzostwa świata. Jeśli to będzie konieczne to rozważę odejście z Romy. Decyzję podejmę po świętach - powiedział w wywiadzie Burdisso.

Argentyński obrońca w tym samym wywiadzie podkreśla też, że nadal czuje się przywiązany do klubu oraz miasta, jednakże sytuacja może zmusić go do opuszczenia zespołu ze stolicy Włoch. – W ostatnim czasie Roma spisuje się znakomicie, wszystko układa się jak należy. Od lata jestem w bardzo dobrej formie, muszę być cierpliwy - dodał były stoper Interu.

Od jakiegoś czasu Burdisso jest łączony z przenosinami do Milanu. W obecnym sezonie w barwach Romy rozegrał zaledwie 3 spotkania w Serie A.ŹRÓDŁO
Football Italia
TAGI: AS Roma Nicolas Andreas Burdisso Włochy Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.016 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.