Éverton nie dla Moyesa?

5 lat temu
Evertonem interesowało się też Guangzhou Evegrande

Éverton Ribeiro, 24-letni piłkarz Cruzeiro, nie opuści klubu za kwotę niższą niż dziesięć milionów euro.

Ofensywny pomocnik Cruzeiro od jakiegoś czasu łączony jest z klubami Premier League – przede wszystkim z Manchesterem United i Liverpoolem. Jak niedawno informowaliśmy, ten pierwszy klub miał już nawet złożyć ofertę w wysokości ośmiu milionów euro, jednak ta została odrzucona. Prezydent Cruzeiro, Tavares, stwierdził, że najlepszym wyjściem dla jego klubu byłoby rozważenie sprzedaży piłkarza dopiero po przyszłorocznym Copa Libertadores. Zapewnia jednocześnie, że kwota odstępnego za piłkarza powinna wynieść znacznie więcej niż dziesięć milionów euro.
 
Szukający wzmocnienia ofensywy menedżer Manchesteru United, David Moyes, z pewnością jest w stanie przekonać działaczy do wyłożenia okrągłej sumy za Évertona Ribeiro, a wtedy deklaracje Tavaresa mogą szybko pójść w niepamięć. Gdyby transfer doszedł do skutku już w najbliższym oknie transferowym, może się okazać, że sprowadzony do Cruzeiro w styczniu tego roku Éverton nie spędzi nawet dwunastu miesięcy w obecnym klubie. Przez ten czas zdołał jednak stać się kluczowym piłkarzem swojego zespołu, występując w zdecydowanej większości spotkań Cruzeiro.
 
Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że Everton nie ukrywa sympatii do „Czerwonych Diabłów”. Pytany o ewentualny transfer lojalnie mówi o tym, że dobrze czuje się w Cruzeiro, ale zaraz po tym dodaje, że marzy o grze w takim klubie jak Manchester United.
 
DOMINIK WIERZBICKI


ŹRÓDŁO
SambaFoot
TAGI: Éverton Augusto de Barros Ribeiro Brazylia ruzeiro Esporte Clube Anglia Manchester United FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0168 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.