Southampton dementuje zainteresowanie Diego

5 lat temu
Diego

Szkoleniowiec Southampton FC, Mauricio Pochettino zaprzeczył, jakoby klub był zainteresowany pozyskaniem Diego.

Od pewnego czasu wiele mówi się o niepewnej przyszłości Diego, który nosi się z zamiarem opuszczenia Wolfsburga. Jednym z kierunków jego ewentualnego transferu miało być Southampton, na temat którego wypowiadał się sam zawodnik.

- Southampton ma dobrą organizację gry, a także wielu utalentowanych zawodników w swoim składzie, takich, jak np. Adam Lallana. Jednak na chwilę obecną nie doszło do konkretnych rozmów - powiedział Diego.

Brazylijczyk jest łączony głównie z drużynami występującymi na co dzień w Premir League, bowiem jego osoba pojawia się w mediach także w kontekście ewentualnego wzmocnienia Arsenalu Londyn. 

- To byłoby idealne miejsce dla mnie, bowiem ich styl pasuje do mojej gry. Jeśli tylko pojawi się konkretna oferta, to nie będę się nad nią zastanawiał ani chwili - skomentował doniesienia 28-latek.

Wracając jednak do tematu "Świętych", głos w całej sprawie postanowił zabrać trener Artura Boruca, Mauricio Pochettino, który jasno określił swoje stanowisko w sprawie byłego pomocnika Atlético Madryt.

- Oczywiście, że znam wartość Diego i nie kwestionuję jego możliwości, ale całe to zamieszanie jest pozbawione sensu, bowiem nie jesteśmy nim zainteresowani - wyjawił.

- Nie wiem skąd pochodzą te plotki, ale widzieliśmy je także w hiszpańskich mediach. W każdym razie, pragnę jeszcze raz podkreślić, że Southampton nie planuje zakontraktowania tego zawodnika - zakończył Pochettino. ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Diego Ribas da Cunha WfL Wolfsburg Niemcy Brazylia Southampton FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0144 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.