Oficjalnie: Coyle zwolniony, Holloway następcą?

5 lat temu
Coyle rozwiązał kontrakt z Wigan za porozumieniem stron | Fot. Uefa.com

Kolejnym menadżerem, który stracił pracę w Championship w ciągu ostatnich dni jest Owen Coyle. Jego kontrakt z Wigan Athletic rozwiązano za porozumieniem stron.

Informację o zakończeniu współpracy Coyle’a z Wigan podała dziś oficjalna strona internetowa klubu.

Decyzja o opuszczeniu klubu przez Coyle’a została podjęta po spotkaniu byłego już menadżera z prezesem Wigan, Dave’em Whelanem. Obie strony doszły do wniosku, że rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron będzie słusznym posunięciem.

- Podjęliśmy tę decyzję z wielkim smutkiem, chciałbym podziękować za wsparcie całemu sztabowi szkoleniowemu oraz klubowi. Jestem przekonany, że z tymi piłkarzami klub będzie podążał we właściwym kierunku - powiedział Owen Coyle.

W najbliższym meczu przeciwko Leeds United drużynę poprowadzi trener pierwszego zespołu, Graham Barrow oraz asystent menadżera, Sandy Stewart.

Owen Coyle był menadżerem Wigan Athletic od czerwca. Zastąpił na tym stanowisku Roberto Martineza, który odszedł do Evertonu. Coyle zostawia zespół „The Latics” na czternastym miejscu w tabeli Championship. Wigan pod jego wodzą przegrało trzy ostatnie spotkania w ciągu ostatnich dziewięciu dni. Dziś z pracą w Sheffield Wednesday pożegnał się również Dave Jones, a w sobotę władze Barnsley zwolniły Davida Flitcrofta.

Wakat na stanowisku menadżera Wigan od razu stał się powodem spekulacji, według których nowym menadżerem „The Latics” może zostać Ian Holloway, który od października zostaje bez zatrudnienia po tym, jak opuścił Crystal Palace. ŹRÓDŁO
Wigan Athletic FC
TAGI: Wigan Athletic FC Oficjalnie Anglia Owen Columba Coyle Trenerzy Szkocja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 496
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.