Fabiański trafi do Schalke?

5 lat temu
Fabiański trafi do Schalke?

Wiecznie rezerwowy w Arsenalu Londyn Łukasz Fabiański może już w styczniu zmienić barwy klubowe. Polskim bramkarzem zainteresowanie wykazuje Schalke 04 Gelsenkirchen.

Problemy Schalke z bramkarzami to temat, który w Gelsenkirchen ciągnie się od bardzo dawna. Utrata Manuela Neuera na rzecz Bayernu Monachium zrobiła w klubie z Zagłębia Ruhry ogromną dziurę, która nie została załatana do dzisiaj.

Dyrektor sportowy S04 Horst Heldt nie ukrywa, że klub będzie szukał wzmocnienia na pozycji bramkarza. Wśród faworytów na nową "jedynkę" Schalke mówi się o takich golkiperach jak Fabian Giefer, Ron-Robert Zieler czy Kevin Trapp. Teraz do tego grona dołączył nowy piłkarz.

Mowa o Łukaszu Fabiańskim, który nie ma szans na grę w Arsenalu Londyn i jest tylko zmiennikiem Wojciecha Szczęsnego. Wydaje się, że 28-letni Polak zdecydował się w końcu zrobić kolejny krok w swojej karierze. - Łukasz powiedział mi w skrócie, że chce zmienić klub - mówi selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

- Wkrótce podejmę decyzję w sprawie mojej przyszłości - przekonuje również Fabiański na łamach jednej z polskich gazet. Wszystko wskazuje na to, że rezerwowy Arsenalu będzie chciał zmienić klub. Jednym z zainteresowanych jest Schalke, które już w styczniu będzie chciało pozyskać nowego bramkarza.

Kontrakt polskiego golkipera z Arsenalem Londyn wygasa po zakończeniu obecnego sezonu.ŹRÓDŁO
Sportal
TAGI: Łukasz Fabiański Arsenal FC Schalke 04 Gelsenkirchen Niemcy Polska Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0144 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.